Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 l vagyok, és szeretnénk öszeköltözni a barátommal..most van egy új mhelyem, de mivel dohányosok vannak körülöttem, már nem sokáig bírom tovább.Felvetettem az ötletet a barátomnak h mi lenne ha inkább angolt tanulnék pár hónapig, h eljussak középszintre és utána keresnék új állást, itt meg felmondanék..úgy érzem angol nélkül nehezen találok állást..ő nem ellenzi..Szerintetek tanuljak inkább ha tehetem?mert úgy érzem kb mindig csöbörből vödörbe kerülök, nem beszélve arról, hogy nem sok pénzért...szóval hiába van diplim
2010. szept. 22. 11:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ezen a m helyen úgy beszélnek az emberrel, mint sehol máshol.Plusz a dohányzfüsttől már rosszul vagyok!Nem könnyű mostanság mhelyet találni..ezért gondoltam, akkor addig tanulnék, amíg nem jönnek jobb lehetőségek.Lehet utána sokkal jobban fogok keresni, mint a barátom és akkor én támogatnám természetesen őt.Elég régóta vagyunk együtt, nem nevezném élősködésnek ezt a dolgot, hiszen volt, hogy én segítettem neki bizonyos időszakokban!
2010. szept. 26. 12:21
 22/22 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg a táppénz lenne a legjobb megoldás...

de azt sem lehet húzni sokáig, max egy hónap..

2010. szept. 26. 12:23
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!