Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 l vagyok, és szeretnénk öszeköltözni a barátommal..most van egy új mhelyem, de mivel dohányosok vannak körülöttem, már nem sokáig bírom tovább.Felvetettem az ötletet a barátomnak h mi lenne ha inkább angolt tanulnék pár hónapig, h eljussak középszintre és utána keresnék új állást, itt meg felmondanék..úgy érzem angol nélkül nehezen találok állást..ő nem ellenzi..Szerintetek tanuljak inkább ha tehetem?mert úgy érzem kb mindig csöbörből vödörbe kerülök, nem beszélve arról, hogy nem sok pénzért...szóval hiába van diplim
2010. szept. 22. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Akár tanulsz akár nem, akkor is biztosan találnál másik munkahelyet magadnak, am meg csinálj paprikáskrumplit a barátodnak és lepd meg vele.
2010. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki,hogy van munkahelyed,én összetenném a két kezem,ha végre találnék valamit
2010. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
milyen melohely az ahol lehet dohanyozni? Telefon az ANTSZ-nek bagy valami hatosagnak aki ezzel foglalkozik, aztan a birsag utan majd nem lesz dohanyzas.
2010. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
én biztos hogy továbbtanulnék, mindig van jobb lehetőség.
2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha van diplomád,akkor gondolom van nyelvvizsgád is,vagyis egy nyelvből legalább középfokon beszélsz.Keress azon a területen munkát.Nyelvet tanulni munka mellett is lehet,én is így csináltam,ráadásul két nyelvvizsgát.Munkát feladni,csak mert dohányoznak melletted,elég nagy luxus manapság.Ha felmondasz ki fog eltartani? A barátod? Munkát keresni munka mellett is lehet.
2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A mai viszonyok között én összeszorított foggal, de maradnék a munkahelyemen, s mellette tanulnék nyelvet - szerintem nagy luxus otthagyni egy biztos állást azért, mert dohányoznak körülötted! Majd ha lesz biztos másik állásod, akkor lépj, addig pedig vigyen előre az, hogy meg akarsz onnan szabadulni! - nagyon sokan össze tennék a két kezüket, ha legalább munkájuk lenne, de te tudod a helyzeteteket, ha el tud tartani a párod, akkor akár fel is mondhatsz, én nem tenném.
2010. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Javítsatok ki ha tévedek,de a diplomához nem kell középfokú nyelvvizsga?

Mert ha igen akkor már an egy használható nyelved..Ha evvel sem tudtál megfelelő melót találni,miért gondolod,hogy az angollal menne?

Egyébként az is érdekelne,hogy a cigit ,hogy értetted! Kizártnak tartom,hogy bent ahol dolgoztok ott lehet dohányozni! Nem csak a munkavédelem miatt,hanem mert a törvény komolyan bünteti..Azt,hogy a szünetben kimennek a kijelölt helyre bagóznia kollégáid,az nem baj..Nem kell ott lenni velük..

Én sem dohányzom,és sok kollégám igen,de ahol dolgozunk,hogy nincs bagózás..Olyan melóhelyet soha nem fogsz találni ahol senki nem cigizik..

2010. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
maradni és tanulni, nehéz, de én is ezt fogom tenni és közben eljárni állásinterjúkra, ki tudja mi esik eléd, ismerősnek felajánlották a tanfolyamot, mert szinte alap volt a nyelvtudása.....és jó, szinte vezető állást kapott, lehet toleránsabbak, ha van egyéb dolog amire lehet építeni nálad!u.i.: undorító, ha valaki úgy dohányzik, h nem veszi figyelembe a másik nem dohányzót
2010. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyen csak kijelölt helyen lehet dohányozni. Az irodai helyiségben tilos. Ha valaki ezt megszegi, akkor szólni kell az ANTSZ-nek. Hatalmas összegű bírságot tudnak kiszabni. Ha tanulsz az csak magadért teszed. Attól, hogy van egy munkád, akár klassz akár szar kell tanulni, mert nem lehet tudni mit hoz a holnap.
2010. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

de amikor már ablakot sem lehet nyitni, nem fogom kibirni!! a füstöt, fáj tőle a fejem és a gyomrom, és hiába már szóltam, semmi..

igen, addig a barátom tartana el, de nemvagyok egy nagyigényű

munka mellett nagyon hosszú idő alatt lehet csak megtanulni egy második nyelvet, igy meg félév alattkb szerintem

2010. szept. 22. 12:45
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!