Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 l vagyok, és szeretnénk öszeköltözni a barátommal..most van egy új mhelyem, de mivel dohányosok vannak körülöttem, már nem sokáig bírom tovább.Felvetettem az ötletet a barátomnak h mi lenne ha inkább angolt tanulnék pár hónapig, h eljussak középszintre és utána keresnék új állást, itt meg felmondanék..úgy érzem angol nélkül nehezen találok állást..ő nem ellenzi..Szerintetek tanuljak inkább ha tehetem?mert úgy érzem kb mindig csöbörből vödörbe kerülök, nem beszélve arról, hogy nem sok pénzért...szóval hiába van diplim
2010. szept. 22. 11:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
szerintem rájönnének ki szolt az antsz nek és igy is ugy is repulnék...
2010. szept. 22. 12:46
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Az volt a kérdés,hogy szerintünk mit csinálj.Itt a többség nem élősködne egy napig sem a barátján és nem dobna el egy biztos munkahelyet a cigifüst miatt.Ha nem tetszenek a válaszok,így jártál.
2010. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

Ez nagyon sok mindentől függ. Pl. attól, hogy mióta vagy a barátoddal? Mert ha még friss a kapcsolat akkor nem lenne jó ötlet odaköltözni. Milyen helyen dolgozol, hogy annyi füst van? A főnökkel nem tudnád megbeszélni, hogy találjon rá megoldást?

És kezdem azt gondolni, hogy ez a füst csak kifogás. Nem szeretsz ott dolgozni és inkább elmennél tanulni.

2010. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igenis szeretek dolgozni, de nem vagyok hajlandó alsóbbrendű melót végezni,mert annál értelmesebb vagyok és jóképességű, az , h Mo-n ilyen szarok a lehetőségek az nem az én hibám!Miért lenne élősködés???vannak tartalékaim idióta utolsó!és igen, aki nem tanul az hülye marad
2010. szept. 22. 19:41
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

Igenis szeretek dolgozni, de nem vagyok hajlandó alsóbbrendű melót végezni,mert annál értelmesebb vagyok és jóképességű, az , h Mo-n ilyen szarok a lehetőségek az nem az én hibám!Miért lenne élősködés???vannak tartalékaim idióta utolsó!és igen, aki nem tanul az hülye marad


Utolsó vagyok,


Ha olyan jó képességű vagy, akkor miért mentél arra a helyre dolgozni??? Miért nem választottál magadnak olyan melóhelyet, ahol jól érzed magad?? Érdekes, h ,,diplid" van, de az intelligenciát nem tanultad meg. Azt gondolom nem voltam veled bunkó, hogy leidiótázz. Ha jól emlékszem nem azt írtam, hogy élősködsz a barátodon, hanem hogy ha friss a kapcsolat, akkor nem igazán kéne még odaköltöznöd. Gondolj későbbre is. Mi van ha vm miatt szakít veled? Ott hagytad az állásod mert gondoltad, ő majd eltart, mert tanulni akarsz. Nem bántásként, de azért mert neked diplid van, attól még ugyanolyan ember vagy, mint az összes többi, akinek érettségije van.

Remélem segítettem! :D

2010. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem igazán :-/
2010. szept. 23. 08:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Az angol nyelvtanfolyam ami heti pár óra meg a munka összeegyesztethető.
2010. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

de ÉN NEM pár órát szeretnék tanulni naponta, hanem legalább 10 et!!

Szerinted heti kettő alkalommal milyen szintre juthatnék el rövid időn belül??

megmondom neked: semmilyenre.

2010. szept. 24. 10:37
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha rövid időn belül akarod letenni a nyelvvizsgát, akkor vegyél ki szabadságot, menj táppénzre. Ha olyan okos vagy, akkor meg tudod csinálni a szabadság alatt is. Ennyi.... :D

Én nem élősködnék a páromon... Szerintem az gáz... Önzőség...Szerintem ne költözz oda! Inkább keress vm. másik melót vagy kérj segítséget a szüleidtől. Még mindíg nem írtad le h mióta vagy a pároddal. És a m.helyeden? Csak azért kérdem mert lehet, h tudnék tanácsot adni, hogy milyen segítséget tudna adni a munkaügyi központ, és hogy milyen lehetőségeid lehetnének, ha ott hagynád a m.helyet. Ha nem adsz meg pár infót, így nem tudunk segíteni.

2010. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Van diplomád de nincs nyelvvizsgád? - vagy csak magasabb szintűt szeretnél? mert akkor már az alapok megvannak ( diplomához ugye min. alapfok c kellett régebben) , arra lehet építeni heti 2 órában is!

Az, hogy te mennyire érzed magad felsőbbrendűnek, hát pont le..arják, bizonyítani kell, s azt bizony úgy tudsz ha végig mész a ranglétrán! - amúgy meg gondolj bele, ha így gondolkozna a legtöbb ember ahogyan te, akkor pl. senki sem dolgozna az egészségügyben, mert az alantos munka, kevés pénzért... pedig ha valakik ők igazán életfontosságu munkát végeznek! E szerint gondolkozz, ha tehetséges vagy, okés, ez tök jó, hogy van önbizalmad, de ne várd a sültgalambot, és alázat minden munkához kell!

2010. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!