Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Figyelt kérdés

Ma veszekedtünk. A fejemhez vágta, hogy a barátommal hogy merek szexelni a saját szobámban. És hogy miért nem éjjel ha már... (jah és közölte hogy nem aludhat nálunk a barátom.) Ezt még megértem, csakhogy ő is tudja hogy úgy hogy nálunk vagyunk, könnyebben össze tudjuk hozni a dolgokat (a barátom nagyon messze lakik, csak miattam jár fel PEstre kb..)

Akármi összeütközésünk van, azonnal azzal jön hogy a barátom hülye hogy velem jár, úgyis ott fog hagyni, én meg ostoba vagyok mert "tálcán kínálom magam"(ez amúgy rohadtul nem igaz.)

költöznék én, csak két suli mellett nem tudok annyit dolgozni hogy eltartsam magam. 20L


2010. szept. 19. 22:50
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Egy egyedül álló anya is akkor visz haza valakit éjszakára, ha az a kapcsolat már nagyon komoly, a gyermekei elfogadták, befogadták, családtagként lehet számitani rá. Mert, ha hazaviszi ,családba viszi, nem pedig egy lakásra.

Egyébként pedig megoldja máshogy.

2010. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Nem egy éjszakára 30-40 rugó, hanem mondom hetente! Az minimum 2-3 alkalom, és ugye 2 fő, ha csak ötezer egy éjszaka, és csak 3szor csinálják egy héten, már 30. Ezért mondtam ennyit. De nem kerestem azért rá a hotelszoba-árakra.
2010. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Te sem vendég vagy, vagy albérlő anyukád birodalmában.
2010. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!