Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Figyelt kérdés

Ma veszekedtünk. A fejemhez vágta, hogy a barátommal hogy merek szexelni a saját szobámban. És hogy miért nem éjjel ha már... (jah és közölte hogy nem aludhat nálunk a barátom.) Ezt még megértem, csakhogy ő is tudja hogy úgy hogy nálunk vagyunk, könnyebben össze tudjuk hozni a dolgokat (a barátom nagyon messze lakik, csak miattam jár fel PEstre kb..)

Akármi összeütközésünk van, azonnal azzal jön hogy a barátom hülye hogy velem jár, úgyis ott fog hagyni, én meg ostoba vagyok mert "tálcán kínálom magam"(ez amúgy rohadtul nem igaz.)

költöznék én, csak két suli mellett nem tudok annyit dolgozni hogy eltartsam magam. 20L


2010. szept. 19. 22:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Nappal is lehet szexelni,csak ügyesen kell szervezni,barát lakása,lépcsőház,lift,park,autó,éttermimosdó,iroda,mondjuk én már 17 évesen hazavihettem az aktuális párom,meg külön is élek vagyis ingázom,de engem az izgalom hajt a külső helyszínekre,másokat meg sajnos a kényszer.PFFF.
2010. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
43%

Anyád nem magáról beszél. Most helyette én fogok.

Én egyedül élek a fiammal. Nálunk is felvetődött ez a kérdés. Szóval én meg mondtam, hogy engem zavarna. Mert áthallatszana, vagy, ha nem, akkor is erölködnöm kéne, hogy ne figyeljek. Az én otthonom az én területem, eddig is figyeltem minden pontjára, tudom, hogy hülyeség, de még ma is nyitvahagyom az ajtómat, ha a fiam beteg, hogy felébredjek, ha szüksége van rám éjszaka. Ha idegenek lennének akkor is (tényleg nem vagyok perverz, csak őszinte) csorogna a nyálam. De a fiam szexuális életéhez végkép nem akarok közel kerülni, az legyen már az ő dolga.

Szóval aludhat nálunk lány, külön szobában. Egyébként, meg ha azt akarja, hogy ne legyek otthon este, vegyen nekem színházjegyet. Ez az egész valóban ciki anyádnak. Nincs jogod átlépni rajta a saját otthonában. Neki persze semmi joga beleszólni a szexuális életedbe, főleg nem lealázni.

2010. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Amúgy valóban furcsa lehet, hogy a "gyerek" a szobában szeretkezik, miközben az anyuka kint mosogat. De akkor meg engedje meg, hogy nálad aludjon a pasid. Én is felhoznám neki, hogy akkor majd megoldjátok valahol máshol a dolgot, ha ennyire zavarja. De azért először higgadtan beszéld meg vele.


Amúgy biztos vagyok benne, hogy irigykedik. Az exemmel ugyanez volt a helyzet. 3 éve együtt jártunk, kicsivel 20 fölött, de nappal mi se nyomhattuk. Igaz, hogy én ott is aludtam. De az anyja meg nagyon kielégületlen volt.

2010. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
20 éves az nem Gyerek,először másodszor ha anyuci kiégületlen akkor maszturbáljon,nehogy egy 20 éves normális lánynak keljen önmegtartóztatónak lenni mert drága anyukát senki se ....meg.
2010. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ahány ház, annyi szokás, még ezen a téren is. Közel sem kezelik mindenhol olyan természetesen ezt a dolgot. Szóval szerintem továbbra is érthető, hogy anyukádat miért zavarja a dolog. De akkor egyezzetek meg.
2010. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Zavarja,irigy,gonosz is egy kicsit.Beszéljetek vele együtt a barátoddal hátha van megoldás.
2010. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ezt nem természetesnek kezelik a családokban hanem bűnként vétekként,tabuként,bezsélni se szabad róla,aztán a sok lány házasságba menekül,de képtelen élvezni a szexet.A férje megcsalja elválik egy gyerekkel a hátán megkeseredik.De utána férfival nem igen lehet mert hát szégyent hoz vele a tökéletes látszat családra,egyedül marad vagy titokba jár pasizni gyerekkel a hátán vagy anélkül ha szerncsés és nem szült ...és nem lezs normális kapcsolata elba*a az életét,és egyedül marad,vagy egyéjszakás kalandokba,szar kapcsolatból még szarabb kapcsolatba menekül.
2010. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Ma 11.56: Nem kötözködni akarok, csak kíváncsiságból kérdezem: miért nem szexelhet a fiad, ha mondjuk te már éppen alszol?

Az áthallatszódás szerintem is gáz, én se szeretek úgy szexelni, ha azt valaki hallhatja. Már ez meg van oldva a barátommal amióta műtermet bérel (ahol aludni is lehet, fürdőszoba is van), de régebben bizony kénytelenek voltunk nálunk (vagy náluk) csinálni, midenketten szülőkkel lakunk még. Nálunk elég rossz a hangszigetlés. Nappal csak akkor csináltuk, ha nem volt a lakásbn senki más, éjjel viszont csináltuk, mert akkor mindenki alszik. Nem vagyunk hangosak, nem visítunk, de apró zörejek nyilván vannak, szóval ha a tesóm a szomszéd szobában volt (ott lakik), akkor elkerültük. Egyszóval meg lehet ezt ésszerűen oldani úgy, hogy senki nem szól bele senki magánügyébe. Mi odafigyeltünk, hogy egész biztos senki ne hallja, de a szüleim meg biztosan sejtették, hogy szoktunk szexelni.

Egy fiatal pár – főleg ha nemrég járnak – elég gyakran él szexuális életet, minimum heti kétszer, de van hogy naponta. Te képes lennél elmenni színházba mondjuk minden második nap?

Sajnos nem tud minden fiatal albérletbe, pláne saját lakásba költözni, főleg ha még tanul, de van hogy utána se. Így muszáj együttélni a szülőkkel, és a szex is az élet része.

Kicsit olyan, mintha megkérnéd, hogy lehetőleg ne otthon kakkantson, mert büdi lesz a wc-ben. Vagy ne otthon zuhanyozzon mert tiszta víz lesz minden.

Szóval ne haragudj, hogy beleugatok, tom hogy nem rám tartozik, de azt írtad, nem akarsz részesülni a fiad szexuáliséletében, mert "az már az ő magánügye".. de azért meghatározod, hogy másik szobában aludjon a lány. Éppen ezzel avatkozol bele az intim szférájába!

Értem én, hogy van ez a beidegződésed, hogy nem tudsz csukott ajtónál aludni, mert mi lesz ha baja esik a fiadnak. Vannak ilyenek, anyukám mindig ha elmegyek otthonról, azt mondja "vigyázz magadra", mert ez az izéje, hogy ha nem modnaná, nem lennék biztonságban. Ez ilyen babonaszerű, ő is tudja, hogy nem ezen múlik, mégis mindig elmondja.

Az a különbség, hogy ez a "vigyázz magadra" nem okoz kárt. De az hogy te a kényszeresen nyitott ajtó miatt meghatározod(!) a fiad nemi életét, pontosabban elvárod annak hiányát (gyakorlatilag erről van szó), az nem túl egészséges. Pont azért kéne nem keresztbetenni, mert ez az ő magánügye, amibe nem lehet beleszólásod. Sajnos ha ott a lány, be kéne csukni a hálószobaajtót és aludni.

Nem tudom, a csajnál mi a helyzet, de pl tegyük fel, hogy nincs otthon saját szobája.. tényleg menjenek a McDonalds vécéjébe? (Fúj..) Vagy inkább beáldoznál hetente 30-40 rugót, hogy mindig vegyenek ki egy hotelszobát?

(Kivételt képez, ha hangosan csinálják. Akkor kell megbeszélni valami komprommiszumos megoldást, hogy legyenek rád tekintettel, biztos őket is zavarja, hogy anyuci hallja.)

2010. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

30-40 rugó egy hotelszoba egy éjszakára? Mért kéne feltétlenül egy belvárosi öt csillagos hotelba menni?

Egyébként meg szerintem meg lehet ezt oldani. Nagyon találékony az ember!

2010. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Én vagyok az anyuci, aki olyan nyilt volt..

Azért irtam amit irtam, mert azt reméltem, hogy a kérdező édesanyja egyáltalán nem hiszi azt, hogy a lánya "Tálcán kinálja magát". Azt reméltem, hogy csak nem tud önmagárol beszélni, hogy miért zavarja a dolog, és mi az amit még ő tolerálni tud. Azt hittem jobb tudomásul venni az "anyám ennyit tud" dolgot, mint elszenvedni a beleszólást, a megaláztatást. Vegyétek már észre nem csak a szülők akaratának a határait feszegetitek, hanem képességeinek a határait is. És szerintem itt erről van szó. Lehet, hogy csak várni kell. Lehet, hogy az anya hozzászokik ahhoz, hogy a lánya már szexuális életet él. Lehet, hogy csak emésztenie kell egy kicsit. De kollégiumi lakótárssá, azért sose válik, még akkor sem, ha a lányának már valójában ilyen közegre lenne szüksége. Nem csak a lány szexuális élete fontos abban a lakásban, hanem az anya nyugalma is. Kb 20 évvel idősebb a lányánal. Biztos, hogy nincs életereje csúcsán, ahogy a lánya. Rengeteget adott.

Pont az életerejét adta. Kegyetlenek tudtok lenni.

2010. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!