Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korrekt vagy nem?

Szerintetek ez korrekt vagy nem?

Figyelt kérdés

A párommal elkezdtünk járni,egy év után eldöntöttük hogy összeköltözünk.Megbeszéltük hogy mindketten gondolkozunk hogy hova.Leültünk beszélgetni felvázolta szerinte milyen lehetőségeink vannak,ekkor mondtam neki mutatok egy helyet.

Bementünk a házba szétnéztünk tetszett a páromnak,ekkor árultam csak el hogy ez az én házam.

Szerintetek rögtön az elején el kellet volna mondanom?

A kérdést azért tettem fel mert most öcsém van hasonló helyzetben,azt tanácsoltam neki is hogy nem kell mindjárt azzal kezdeni hogy hogy neki is van háza.

A párom nem haragudott azért mert nem szóltam előbb de elbizonytalanodtam hogy jó tanácsot adtam-e öcsémnek.


2011. szept. 26. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát, fura...

Lehet, hogy meg nem sértődtem volna, de egy picit talán elgondolkodtam volna, hogy meg lehet-e benned bízni. Valszeg mást is elsumákolsz.

2011. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Ilyet még nem hallottam, de szerintem ez jó tanács! A nők nagyon "szeretik" az olyan férfiakat, akiknek már van saját házuk! Nem kell egyből azzal kezdeni, hogy neki milyen értékei vannak(kocsi, ház...)!

22/N

2011. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg jól tetted. Egy "idegennek" nem kell azt tudni, hogy neked mid van. Amikor megértett rá a kapcsolatotok, akkor elmondtad. Valamilyen szinten én is ezt csinálom, csak a bankszámlámmal. Egyszerűen nem vagyok hajlandó a rajta lévő összeghez hozzányúlni. Pont ezért nem tud róla senki, még a párom sem. Ha majd egyszer nagyon kell valamire, akkor majd elgondolkodok rajta, hogy mi lesz. De addig nem foglalkoztat a dolog.
2011. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én sem árulta m volna el hogy van házam és a tesód is jól teszi ha nem azzal indít... elég kecsegtető dolog az ha valakinek van háza....
2011. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Jól tetted el, hogy nem azzal kezdted, hogy mid van. Tesónak pedig még jobban oda kell figyelnie, mivel ő férfi, és inkább a nők azok, akik a haszonra mennek. Nehogy az ingyen lakhatás miatt legyen vele majd a nője..Illetve tényleg jobb akkor elmondani, amikor már bizonyos a lány érzelmeiről.
2011. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez van,óvatos vagyok/voltam.

Mellesleg 5hónapig azt sem tudtam hogy van kocsija,egyszer rákérdeztem hogy miért van két garázsuk akkor mondta el hogy az egyikben az ő autója van,de nem használja.

Mesélte hoy volt olyan nője aki azzal kezdte az ismerkedést hogy van-e autója,nem ez miatt de szétmentek,az a nő túl anyagias volt.

2011. szept. 26. 08:24
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Én sem mondtam volna el. Ez egy szép meglepetés a másiknak, hogy nincs kölcsön meg semmi ilyen hercehurca csak odamentek aztán kész.
2011. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Sztem embere válogatja. Én poénnak fogtam volna fel :), de van olyan ember, aki egész biztosan kiakadt volna, hogy oké, hogy a kapcsolatotok elején nem mondtad el, de miért nem mondtad el, ha már szóba került az összeköltözés. Mindegy, szóval az a véleményem, hogy ha öcséd egyet értett veled, és nem mondta, hogy hülyeség, akkor a tanács jó, csak meg kell találni azt az embert, akivel ezt meg lehet csinálni :).
2011. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
De még mennyire, hogy jól tetted....az nem teszi jól, aki azonnal kiadja magát, és elárulja, hogy mije van! Az olyan, mint a mágnes...de az a rossz embereket vonzza be:-)
2011. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Jól tetted.
2011. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!