Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Figyelt kérdés

Ma veszekedtünk. A fejemhez vágta, hogy a barátommal hogy merek szexelni a saját szobámban. És hogy miért nem éjjel ha már... (jah és közölte hogy nem aludhat nálunk a barátom.) Ezt még megértem, csakhogy ő is tudja hogy úgy hogy nálunk vagyunk, könnyebben össze tudjuk hozni a dolgokat (a barátom nagyon messze lakik, csak miattam jár fel PEstre kb..)

Akármi összeütközésünk van, azonnal azzal jön hogy a barátom hülye hogy velem jár, úgyis ott fog hagyni, én meg ostoba vagyok mert "tálcán kínálom magam"(ez amúgy rohadtul nem igaz.)

költöznék én, csak két suli mellett nem tudok annyit dolgozni hogy eltartsam magam. 20L


2010. szept. 19. 22:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%
Nem tűnik sportszerű vitastílusnak.
2010. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2010. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
65%

Az én anyám is ilyen "hülye" volt. Nincs új a nap alatt. ettől függetlenül harcolj a jogaidért. én 14 évesen kezdtem, és 20 évesen már nemigen volt beleszólása semmibe. minél később kezded, annál roszabb. viszont bármit is harcolsz ki magadnak, független csak akkor leszel, ha egy fillért sem fogadsz el tőle, eltartod magad. ez van :(


23/L

2010. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem. Nem tudom, ez miért gond. A 20 éves lánya szexuális életet él, na bumm. Teljesen normális, természetes dolog. Ha még 15 éves lennél, megérteném, ha ellenezné, és nem engedné a barátodat nálad aludni. De így... Örülhetne inkább, hogy otthon vagytok, biztonságban, nem hiszem, hogy jobb lenne, ha egy kocsiban kéne együtt lennetek.


Ám szerintem (a leírtak alapján) más gondok is lehetnek az anyukáddal való kapcsolatban, hogy így támadja ezt a dolgot.

2010. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
39%
Már ne is haragudj, de engem is zavarna, ha a szomszéd szobában fényes nappal dugnál.
2010. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem, ha nem nyitok rá.
2010. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
58%
Még annyit, hogy jobban jársz egyébként, ha szépen megegyezel vele. Valószínűleg meg kellene vele értetned, hogy nem akarsz gyereket, se feleségül menni a sráchoz (ez volt az én anyám rémálma) és ha a pasid dobni fog, azt is te szívod meg. szűz meg műr úgysem vagy, szexre meg minden nőnek szüksége van (ezt a frigid anyák elfelejtik). szép szóval próbűljatok emgegyezni, hogy ottaludjon a barátod. ha az az ára,h hogy nappal nem, akkor bukó... akkor nappal más helyet kell keresnetek :) esetleg felvethetnéd, hogy úgyis fogtok szexelni, ha mást nem valamelyik lépcsőhűz kapualjában, az meg mégiscsak ciki, arról nem is beszélve hogy felfázhatsz :) hajrá!
2010. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
az okés, de az engem mondjuk miért nem zavart 13 évesen amikor hallottam hogy a nevelőapámmal szexelnek, akit mellesleg gyűlöltem?
2010. szept. 19. 23:02
 9/43 anonim ***** válasza:
73%
Ezt felhasználhatnád a következő veszekedésben. Lehet, hogy irigyel.
2010. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
19%
hááát, igen.
2010. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!