Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Korrekt dolog ez anyámtól? 20/L

Figyelt kérdés

Ma veszekedtünk. A fejemhez vágta, hogy a barátommal hogy merek szexelni a saját szobámban. És hogy miért nem éjjel ha már... (jah és közölte hogy nem aludhat nálunk a barátom.) Ezt még megértem, csakhogy ő is tudja hogy úgy hogy nálunk vagyunk, könnyebben össze tudjuk hozni a dolgokat (a barátom nagyon messze lakik, csak miattam jár fel PEstre kb..)

Akármi összeütközésünk van, azonnal azzal jön hogy a barátom hülye hogy velem jár, úgyis ott fog hagyni, én meg ostoba vagyok mert "tálcán kínálom magam"(ez amúgy rohadtul nem igaz.)

költöznék én, csak két suli mellett nem tudok annyit dolgozni hogy eltartsam magam. 20L


2010. szept. 19. 22:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
55%

Nem korrekt.

Én már rég leordítottam volna a haját.

2010. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%

sajnos csak akkor lesz nyugtod, ha már el tudsz költözni.

sajnos vannak ilyen szülők.....

Az egyik válaszolótól kérdezném, miért zavarnak az téged ha a másik szobában fényes nappal sexelne vki?? Úgy sem látod...

2010. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
31%
én meg 15 vagyok, és én anyám megengedi hogy nálunk aludjon a barátom, sőt még azt is hogy én nála
2010. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
de lehet hogy hallja, hiába próbál a párocska csöndben maradni...
2010. szept. 19. 23:18
 15/43 anonim ***** válasza:
38%

Ööö lehet ez most nagyon pofátlannak hangzik de ha már ő csámcsog a magánéleteden (amit mellesleg nem a nappaliban vagy az asztal közepén végzel) akkor te is megemlítheted az ő szexuális dolgait.

A fiú sokat utazik érted, nem te költöd a pénz az utazásra. Ha már komolyan gondoljátok és szexelnétek akkor had aludjon ott. Nem aludhat? Oké, de hogy nappal a csukott ajtók mögött mit műveltek az had legyen a magánügyetek.

2010. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
78%
Talán hangosak vagytok, próbáljatok meg csendesebben lenni. Nem nagyon tehetsz semmit, hiszen ő tart el. Lehet, hogy nem korrekt, de ezt a pár évet még kibírod, aztán a magad ura leszel, gondolj erre.
2010. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

próbálunk...

csak az a baj ezzel, hogy ő ezt 10-ből 9szer mérgében mondja. Mérges mert sok a munka, mert egyedül van, mert én nem úgy csinálok esetleg valamit ahogy neki jó lenne... és akkor ilyeneket mond :( és az egy dolog hogy ő nem gondolja komolyan, de nekem ezek nagyon fájnak, nagyon rosszul esnek. Ezzel kb beletipor mindenbe ami szent :(

2010. szept. 19. 23:22
 18/43 anonim ***** válasza:
33%
Irigy,arra h neked van nemi életed.Ezért nem kell a szülők orrára kötni h van,titokban ha nincs otthon,vagy barátoknál,kocsi,lift,még izgi is ,bár valahol ezt nem kell titkolni mert természetes de valahol halálos bűn na ott sem kell apácának állni csak jol kell hazudni,alakoskodni.
2010. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen mindegy,hogy mit gondol anyád erről az egészről,és hogy te jogosnak vagy éppen ellenkezőleg nem tartod fernek amit anyád tesz,amíg az Ő házában élsz addig neked hogyis mondjam K**ss a neved..Az ő otthonában ő szabja meg a feltételeket.Ha neki nem tetszik a barátod,ha nem tetszik neki,hogy szexelsz akkor két dolgot tehetsz.

1. Elköltözöl,és éled a saját életedet

2.Továbbra is otthon maradsz,és továbbra is anyád pénzéből élsz,de tudomásul veszed,hogy ezeket a dolgokat nem tűri el..

Sose értettem,hogy miért van az,hogy minden dologért a szülőket hibáztatjátok,csak ők lehetnek hülyék,nekik nincs igazuk,de ettől függetlenül tök jó,hogy eltart,hogy az otthonában élsz,és még 20 évesen is tanulhatsz...

Nem kell panaszkodni...Ha nem tetszik akkor menj el albérletbe,vagy költözz a barátodhoz!

2010. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
ezt én megértem, jogos is, de azért mégis... (mellesleg másfél éven át ápoltam a beteg nagyanyámat. Szerinted ez mióta az én dolgom? például.)
2010. szept. 19. 23:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!