Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korrekt vagy nem?

Szerintetek ez korrekt vagy nem?

Figyelt kérdés

A párommal elkezdtünk járni,egy év után eldöntöttük hogy összeköltözünk.Megbeszéltük hogy mindketten gondolkozunk hogy hova.Leültünk beszélgetni felvázolta szerinte milyen lehetőségeink vannak,ekkor mondtam neki mutatok egy helyet.

Bementünk a házba szétnéztünk tetszett a páromnak,ekkor árultam csak el hogy ez az én házam.

Szerintetek rögtön az elején el kellet volna mondanom?

A kérdést azért tettem fel mert most öcsém van hasonló helyzetben,azt tanácsoltam neki is hogy nem kell mindjárt azzal kezdeni hogy hogy neki is van háza.

A párom nem haragudott azért mert nem szóltam előbb de elbizonytalanodtam hogy jó tanácsot adtam-e öcsémnek.


2011. szept. 26. 07:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem se mondja el a nőjének eleinte.

Én sem tettem.


Nálam is hasonló volt a szitu, teljesen külön vettem meg a házat.

Nem is mutattam meg egy jó darabig a barátnőmnek.

Ha meg beesik valami csajszi, KIZÁRÓLAG HÁZASSÁGI SZERZŐDÉSSEL nősüljön!!!

Sajnos egy mai rutinos csaj, 2 perc alatt kiforgatja a vagyonából!!


Figyeld meg, hogy milyen igazam van,

mert a sok haszonleső nőnemű bosszúból, mindjárt jól lepontoz!!

2011. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi mindenkitől,de nem olvastam el az összes hozzászólást...

Minek kell ezt túlspilázni? Én nem értem,hogy minek kell így titkolni,hogy ha van saját házad. Jó,nyilván nem ezzel indítok az első pár randin,de azt nem vágom,hogy minek kell kifejezetten elhallgatni ilyen sok ideig a dolgot... Nálam alap,hogy az együtt töltött idővel arányosan minél többet tudjon meg rólam a párom úgy,hogy ne titkolózzak. És volt olyan pasim,akinek volt saját lakása meg autója,egyáltalán nem ezért voltam vele és kifejezetten megsértődtem volna,ha megtudom,hogy ő úgy gondolta,hogy jobb a előttem titkolózni... De mondjátok,ha én látok rosszul valamit:D

21/L

2011. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az előttem szólóval. Az elején még nyilván nem adja ki magát az ember. Na de évek múlván sem?!?! Milyen kapcsolat az akkor, ha nem lehetünk őszinték (akár anyagi javainkról sem) a párunknak?

Én nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni. Szerintem akkor már sokkal korrektebb - a be nem vallás helyett - egyenesen megmondani neki, hogy ez a tiéd és nem szeretnél közös tulajdont.


Egyébként nálunk is így volt. Volt lakása a páromnak is, és nekem is. Ő költözött végülis hozzám. Majd később közös erővel vettünk egy nagyobbat, ahogy gyerekeink lettek. Korrektül rendeztük az anyagi javakat, sértődés, elhallgatás nélkül.

2011. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!