Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetünk, hogy a fiunk...

Mit tehetünk, hogy a fiunk beköltözhessen (átmehetileg) a férjem lányához heti 3-4 éjszakára?

Figyelt kérdés

Kicsit összetett a problémánk.

A fiunk szeptembertől egyetemre fog járni, csak pesti helyeket jelölt.

Nézegettem most az albérleteket, hogy kb. mennyivel számoljunk, hát dobtam egy hátast... Minden lakás díja az egekben van, még úgy is egy vagyon lenne, ha 1-2 barátjával összeköltözne.

A férjem előző házasságából született lánya viszont ott él, ő 5 éve kapott egy lakást. Arra gondoltunk, hogy amikor hétközben Pesten lesz a gyerek, ott alhatna. Mindenképpen hazajárós lesz, mert hétvégente a nagyapjánál dolgozik, tehát vasárnaptól/hétfőtől csütörtökig lenne ott.


Anyósomat kértük meg, hogy beszéljen a lánnyal, mondta a férjem, hogy így a rezsi felét akkor állnánk mi természetesen (függetlenül attól, hogy a lánya egész hónapban ott van, a fiunk meg a hónap felében durván). A lány annyit üzent vissza, hogy felejtsük el, ő nem kerülget egy félidegent ott. Utána a férjem is felhívta, de nem jutottak dűlőre, csak a régi sérelmeit sorolta. Ő mondta, hogy szerinte ez veszett fejsze, de nem hiszem el, hogy ilyen van... Hogy ő éldegél ott vígan, ránk ezzel hatalmas plusz kiadást róva (szerényebb lakásban, lakótárssal is). Nekünk ez rengeteg pénz.


2022. jún. 11. 15:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:
97%

Hihetetlenul arrogansan adod elo a hulyeseged, eszem megall, mikor ilyet latok😂😂😂


Komolyan nehezemre esik felfogni, h ilyen emberek leteznek...

Mondd, h csak troll vagy, kerlek🙏


Pedig amugy nagyon jot ir az egyik hozzaszolo: adjatok ki a fiatok szobajat egy egyeteimstanak, a penzt meg forgassatok bele az o pesti alberletebe...

Eszmeletlenul arcatlan vagy, a legdurvabb, h eszre sem veszed magad🤦🏼‍♀️

Szerencse, h karakan lanya van a zuradnak👍

2022. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 anonim ***** válasza:
98%

hát hallod nem azt mondom hogy el vagytok tévedve, de el vagytok tévedve.

tehát van egy lány, aki kapott egy lakást az édesanyjától és a nevelőapjától, és most meg kéne ezt osztania ez félidegennel, mert egyezik a dnsük fele? ne csodálkozz rajta hogy nem kedvel titeket az a család, élősködők vagytok. élen a kissráccal, aki gondolom 18 évesen elég nagyfiú már ahhoz, hogy nagyjából tisztában legyen az anyagi helyzetetekkel, de neki csakazért is nagyzolnia kell a budapesti egyetemekkel... mégis mi van ott ahol bárhol másut az országban, akár a megyeszékhelyen, nem tanulhat? ja, semmi, csak gondolta megjátsza magát. jó, akkor mehet koleszba vagy eladósíthatja magát idejekorán, ha ennyi esze van.

2022. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 anonim ***** válasza:
83%
Ne etessétek a trollt.
2022. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/112 anonim ***** válasza:
95%
Én is szerettem volna orvosi egyetemre járni, de nem tudtam volna albérletet fizetni Debrecenben, koliba meg nem vettek fel. Maradtam a saját városomban vegyészmérnöknek. 20 percre van az egyetem busszal. Mégsem varrtam volna rokonok nyakába magam, mert annyi kapcsolatom sincs debreceni rokonaimmal, hogy még a nevüket sem tudom. Tehát igazán távoliak.
2022. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 anonim ***** válasza:
97%
Azt teheted, hogy sürgősen magadba nézel, hogy mire is és kivel is vállaltál gyereket anno. A lányt meg a továbbiakban békén hagyod, mert nem tartozik neked semmilyen szivességgel. A te gyereked lakhatása nem az ő gondja, hanem azé, aki megcsinálta.
2022. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 anonim válasza:
99%
Menjen kollégiumba abból, amit a rezsi felére szántatok.
2022. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 anonim ***** válasza:
97%
Troll, ilyen fogyatékos ember nem létezik.
2022. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 anonim ***** válasza:
98%

Februárban kellett jelentkezni. Akkor ez nem merült fel, hogy hol fog lakni?


Lehet fel se veszik sehova, úgyhogy kár a hisztiért.

2022. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem vagy troll, akkor csak ismételni tudom az előttem szóló kommenteket.


Ha troll vagy, akkor gratulálok, sok kommentet szereztél magadnak. És az emberiségért remélem, hogy ilyen gondolkodásúból kevés járjon, hogy csak troll légy.

2022. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésíró válaszaiból látszik, hogy kamu a kérdés.
2022. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!