Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a gyereket az...

Elengednétek a gyereket az exférjjel és az új párjával nyaralni?

Figyelt kérdés
2 éve váltunk el, exférjem már a házasság alatt viszonyt folytatott azzal a nővel, akivel a válás óta együtt is élnek. A lányunk 14 éves, nem kicsi már, nehezen viselte a válást, de már jól van, az apjával is jó a kapcsolata. Ismeri a nőt is, egész jól kijönnek, vannak közös programok nekik hármasban, de ez mindig csak 1-1 nap. Én nem ismerem a nőt, őszintén szólva nem is nagyon szeretném, elég fájó dolog ez még nekem. Viszont most az exférjem mondta, hogy nyáron szeretnék elvinni a lányunkat, hármasban mennének egy hétre, a Balatonhoz. Kérdeztem a lányomat, hogy ő mit gondol erről, van-e egyáltalán kedve, mondta, hogy végülis nem lenne rossz, bár szívesebben menne csak kettesben az apjával, de szerinte nem lesz gond. Ti mit tettetek hasonló helyzetben? Elengedtétek a gyereket, rábízva tulajdonképpen egy idegenre az apján kívül? Nem volt fura érzés? Hogy oldottátok ezt meg?
2022. jún. 7. 11:21
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A lepontozásokat nem értem, sajnálom, hogy valaki beleköt a véleményekbe. Én mindnekinek köszönöm!
2022. jún. 8. 12:55
 52/55 anonim ***** válasza:
24%

"de elotte az exeddel ti beszeljetek meg a balatoni nyaralas szabalyit a lanyodra vonatkozoan"


Amikor láthatáson van az apjánál, akkor az apa szabja meg a szabályokat.

Ő dönti el, hogy meddig maradhat fent, hova mehet el, hány gombócos fagyit kérhet a fagylaltosnál, kell-e sapkát vennie ha fúj a szél :D stb.

Ha anyuka nagyon veri magát, akkor mindenre bólogathat és utána úgyis azt enged meg, amit ő helyesnek tart. És ha anyuka utólag megtudja, akkor se tehet semmit, mert a következő láthatásra ugyanúgy köteles elengedni a gyereket.

2022. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Az alapszabályokat közösen fektetjük le az apjával. Nem "verem magam", és én is tudom, hogy köteles vagyok elengedni láthatásra a gyereket. A kérdés viszont nem erről szólt.
2022. jún. 8. 13:03
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntöttél, kérdező? Elengeded?
2022. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Rábíztam a döntést, és ő menni szeretne. Kicsit tart tőle, mármint nem a nőtől, hanem hogy furcsa lesz neki hármasban egy hétig, de azt mondta, ha bármmi gond van, szólni fog. Bízom benne, hogy nem lesz semmi baj, semmilyen téren.
2022. jún. 8. 13:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!