Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a gyereket az...

Elengednétek a gyereket az exférjjel és az új párjával nyaralni?

Figyelt kérdés
2 éve váltunk el, exférjem már a házasság alatt viszonyt folytatott azzal a nővel, akivel a válás óta együtt is élnek. A lányunk 14 éves, nem kicsi már, nehezen viselte a válást, de már jól van, az apjával is jó a kapcsolata. Ismeri a nőt is, egész jól kijönnek, vannak közös programok nekik hármasban, de ez mindig csak 1-1 nap. Én nem ismerem a nőt, őszintén szólva nem is nagyon szeretném, elég fájó dolog ez még nekem. Viszont most az exférjem mondta, hogy nyáron szeretnék elvinni a lányunkat, hármasban mennének egy hétre, a Balatonhoz. Kérdeztem a lányomat, hogy ő mit gondol erről, van-e egyáltalán kedve, mondta, hogy végülis nem lenne rossz, bár szívesebben menne csak kettesben az apjával, de szerinte nem lesz gond. Ti mit tettetek hasonló helyzetben? Elengedtétek a gyereket, rábízva tulajdonképpen egy idegenre az apján kívül? Nem volt fura érzés? Hogy oldottátok ezt meg?
2022. jún. 7. 11:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
96%
A gyerekre bíznám a döntést.
2022. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
90%

Ha van lathatasi joga az apának, márpedig van, akkor eleve nem merülhet fel az elengedned e kerdes: el kell engedned.

Két év alatt már tullephettel volna a valason is.

Az apjára bizod a gyereket, nem egy idegenre

2022. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
95%

Én elengedném, csak sajnos nálunk nem viszi, de nem a nő miatt.

Hasonló helyzetben voltam, azóta már semleges számomra az a nő.

2022. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
94%

En is rabiznam a dontest, 14 eves, nem annyira kicsi mar.

Legrosszabb esetben hazajon vagy elmegyek erte, ha nem erzi jol magat.

2022. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
35%

Ha a gyerek menni akar, de megtiltanád, kérdező?

Mert ha igen, akkor egy undorító féreg vagy.


Az nyilvánvaló, hogy ha ő nem akar menni, akkor a férjed nem kötelezheti rá, te meg ne erőltesd.

2022. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
13%
5: de=te
2022. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
94%
Én is a gyerekre bíznám a döntést, ha szeretné, természetesen elengedném, főleg hogy már nagylány. Osztom az 1-es, 4-es válaszokat.
2022. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Ha láthatási időben van, akkor a gyerek se nagyon mondhat nemet. Ha nem akkor, akkor meg rábíznám a döntést.
2022. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
94%
Nem egy idegenre bízod rá hanem az apjára. Az hogy ott lesz a párja is az részletkérdés. Amúgy engedném. Mi rossz törté het? Összeveszik mostohaanyuval? Na bum majd legközelebb nem akar velük menni.
2022. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
94%

Lassan már tudtod nélkül randizik, miért ne nyaralhatna az apjával?

Persze, előbb el kell beszélgetned vele, hogyan viselkedjék tisztességesen exférjed mostani párjával!

2022. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!