Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hoznál ekkora áldozatot egy...

Hoznál ekkora áldozatot egy friss kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kutyám, amelyiknek hullik a szőre. A saját lakásomban élek (örököltem). Van egy 2,5 hónapos kapcsolatom. A férfi azt mondta, addig nem alszik nálam, míg a kutya velem lakik.

Tegnap azt mondta, jövőhét péntekig ajándékozzam el a kutyát, vagy szakít velem.

Ti mit tennétek?

(Ha elajándékoznám, a kutya a szüleimhez költözne, tehát nem válnék meg tőle végleg...)

Biztosan én vagyok a buta liba, de szerintem nem éri meg a kapcsolat, hogy ekkora áldozatot hozzak érte.


2010. szept. 18. 14:42
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb te aludnál őnála.
2010. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
86%

Szia! A kérése azt árulja el a pasiról, hogy agresszív és önző, szóval neki a lapát.


Ez egy kicsit off, de nem lehet, hogy fél? Hülye ötlet, de én a lakásodba sem mertem volna bemenni, nem hogy ott aludni, egyszerűen rettegek a kutyáktól, még a palotapincsiktől is sírva fakadok. Viszont ha lenne valaki, akivel komolyan gondolom, az elején tisztáznám, hogy fóbiám van, tehát vagy ő alszik nálam, vagy hotel, vagy megköti, szájkosarat ad a kutyájára és becsukja a szobaajtót.

2010. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
ha fél akkor azt mondta volna. Egyszerűen valószínű hogy undorodik a kutyáktól. Emiatt nekem is rengeteg vitám volt exemmel, pedig nálunk csak egy nyuszi volt.
2010. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

nem is az a lényeg..hanem az hogy hogy a büdös ménkűbe' van bőr a képén ilyet kérni? normális ez?

ha olvassa a hsz-t, hapsikám, vakard össze magad, mert egy nagy nulla vagy, halvány lila fogalmad sincs semmiféle párkapcsolat mikéntjéről, aki nem szereti az állatokat, az még hagyján, de hogy valaki ilyet merjen kérni, visszakézből vágnám szájba, elterjeszteném a világban hogy mekkora gyökér barom (igen, ez most történik éppen), és soha az életben nem állnék vele szóba.

2010. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Megmutattam neki a kérdésemet és a válaszokat.

Azt mondta, hogy ő csak viccelt, mert ő nagyon szereti az állatokat.

Megmondtam neki, hogy anyucival-apucival lehet viccelődni, velem nem.

2010. szept. 18. 21:01
 46/48 anonim ***** válasza:
60%
17:13 tudod egy normális kutyás nem erőteti másra a kutyát, meg nem is szereti ha a kutyával mindenki barátkozik. Tehát egy normális ember magától is elzárja. Különben is a kutyának megvan a saját ideje meg a párodnak is. Vagy lehet ez csak nálam alap.
2010. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Viccelt? Jó ég ilyesmivel nem viccelünk...


Hogy lehet azt mondani viccből, hogy ha ez nem, akkor szakítok?


Ez hülye...

2010. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

a mostani furcsa viszonyomnak vagy kapcsolatomnak (én se tudom mibe vagyok pontosan)egyik legfontosabb motívuma,h nagyon gyakran órákat tudunk egészségesen vitázni,filozofálni dolgokról(nem ritkán az ébresztő szakította félbe,istenem megint nem aludtunk és futunk melózni):-D

eddig még mindig az volt a vége ,h egyikőnk végül letudta győzni a másik érveit annyira ,h az belásson,vagy sokszor már mindketten annyi ponton javítunk a másik gondolatán h együtt jövünk rá a frankóra .A vége pedig egyikünk részéről:IGAZAD VAN ezek után én is hasonlóképpen gondolom!

Az embered lehet a sok hozzászólás láttán belátta ,h a kis ravaszkodása saját maga ellen fordult. Viszont képtelen ezt kimondani.Aki nem képes erre , azokat mondják ostobának.Hogy is magyarázná meg a gyávaságát?

-Bocsi nem akartalak,akarlak rossz arcként kidobni téged.Jobb lett volna,ha simán a kutya mellett döntesz(ezért kért ilyen oltári nagy dolgot,mert biztosra ment,h nem dobod a kutyust el) és akkor miattad szakítunk(szakítasz velem)én nem kellek neked elégé és fontosabb neked a kutyád...stb,stb sok hasonló duma a külvilág felé és te maradsz a bűnbak.vagy csak beléd teszi simán és neked marad a lelkiismeret furdalás,h valakit jól félre vezettél aztán inkább egy kutya!Megbántottad szegényt:-(

Mikor véglelg viszi el a fogkeféjét néhány halk szó mellett az ajtóból rekedt hangon tudta volna súgni :pedig igazán szerettelek,de ha neked a kutya...én nem állok közétek!

-Vagy: mégis azt gondolom nem szeretlek,is hülyén jön le,akkor megint ő aki csak hülyített eddig.

-vagy 19-re lapot kér és szembe néz mindenkivel akit elolvasott itt ,vállalja tettél kitart mellette és fenntartja ultimátumát.De ilyen veszett esetben ez már ostobaság is ,meg egyben be kéne vállalnia mekkora szar ember,h egy kapcsolatban ultimátumot merjen rádosztani,mindegy mi is legyen az.

jellemtelenül bújik a "vicceltem" mögé.

Pfuuu micsoda féreg ez.

kedves kérderző ,de mit várnál a kapcsolatban egy ilyen embertől magad mellett?

Nem elég ,h taktikázik,ahelyett h elmondaná valójában mi a baja!Mert a kutyától nem hiszem h álmatlan éjszakái lennének.Még a megbánás és belátás leghalványabb jelét sem mutatja.Változásképtelenségét bizonyítja ezzel.

Ez közel olyan rossz folytatás mint maga az alapötlet ,h válasz út elé állított.

Az ilyeneket kéne megkötni vagy 2x2 méteren tartani.

2010. szept. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!