Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hoznál ekkora áldozatot egy...

Hoznál ekkora áldozatot egy friss kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kutyám, amelyiknek hullik a szőre. A saját lakásomban élek (örököltem). Van egy 2,5 hónapos kapcsolatom. A férfi azt mondta, addig nem alszik nálam, míg a kutya velem lakik.

Tegnap azt mondta, jövőhét péntekig ajándékozzam el a kutyát, vagy szakít velem.

Ti mit tennétek?

(Ha elajándékoznám, a kutya a szüleimhez költözne, tehát nem válnék meg tőle végleg...)

Biztosan én vagyok a buta liba, de szerintem nem éri meg a kapcsolat, hogy ekkora áldozatot hozzak érte.


2010. szept. 18. 14:42
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Mikor megismert tudta, hogy van egy kutyám, akkor nem zavarta.
2010. szept. 18. 14:45
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
a pasi nem szeret igazan,ha ilyenre ker.A kutya maradna,termeszetesen.
2010. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, elfogadja a kutyát.És ráadásul ez az ultimátum sem szimpatikus.Hát menjen a fenébe...
2010. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha pici gyereked lenne? Arra is azt kérné, hogy add le a gyereket, különben vége?!

Ha veled akar lenni, akkor bizony el kell fogadnia, hogy neked van egy kutyusod. Legközelebb inkább olyan barátot keress, akinek szintén van négylábú barátja. :)

2010. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

A férfinek nincs esetleg kutyaszőrmentes kéglije saját?

Ilyen friss, és már ekkora ultimátum...

KUTYA!

2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Ja a kutya marad és a pasi valszeg repül (ha csak meg nem barátkozik a kutyával).

Csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2010. szept. 18. 14:47
 7/48 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos nem ajándékoznám el! Ha nem alszik Nálad, hát nem alszik Nálad. Majd akkor Te nála alszol ilyen egyszerű :) Vagy ha neki valami nem tetszik akkor nem alszotok együtt. Az eszem megáll, hogy ilyen hülye kérésekkel képesek előállni az emberek...
2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
92%
Pasi megy, kutya marad. A kutya örök életedben hűséges lesz hozzád, minden szeretete a tiéd. Ez a pasi egy bunkó. Ne várd meg a jövő pénteket, most dobd ki.
2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Naponta takarítok, tehát nincs olyan hogy még az ételben is kutyaszőr van.
2010. szept. 18. 14:48
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Kirúgnám.

Mit képzel magáról?

Amúgy régen rossz, ha egy kapcsolatért áldozatot kell hozni. Úgyis vége lesz, mert jön a köv. még következő áldozat, egyoldalú lemondás részedről.

Amúgy... ha szeretne, félne, hogy elveszít, és nem ajánlaná fel, hogy szakít veled.

Válaszd a kutyát.


Ha asztmás lenne a párod, az más lenne, de semmi ilyet nem írtál. Bár ha asztmás lenne, akkor is lenne más megoldás, pl. te alszol nála.

2010. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!