Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hoznál ekkora áldozatot egy...

Hoznál ekkora áldozatot egy friss kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kutyám, amelyiknek hullik a szőre. A saját lakásomban élek (örököltem). Van egy 2,5 hónapos kapcsolatom. A férfi azt mondta, addig nem alszik nálam, míg a kutya velem lakik.

Tegnap azt mondta, jövőhét péntekig ajándékozzam el a kutyát, vagy szakít velem.

Ti mit tennétek?

(Ha elajándékoznám, a kutya a szüleimhez költözne, tehát nem válnék meg tőle végleg...)

Biztosan én vagyok a buta liba, de szerintem nem éri meg a kapcsolat, hogy ekkora áldozatot hozzak érte.


2010. szept. 18. 14:42
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

SOHA nem válnék meg a kutyáimtól, annak ellenére hogy a párkapcsolatot tartom az egyik legfontosabb dolognak az életemben! No de én kemény kutyás vagyok, versenyzek velük, tenyészteni fogok stb, tehát nem átlagkutyás.

Amúgy pedig a szőrhullás megoldható. Először is minőségi étel amitől a kutya egészséges lesz. Rendszeres takarítás. Vitaminok a kutyának és fésülés! Van egy furminátor nevű kutyakefe, elég drága de azt mondják megéri, akár 90 valahány %-ban csökkenti a szőrhullást. És persze nem kell vele egy ágyban aludni (te biztos nem alszol vele, képletesen értem)...

2010. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
A pasit dobd ki, a kutyát meg szeretgesd tovább. :) Ilyen ember nem ér semmit... A kutya legalább meghálálja a gondoskodást!
2010. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2,5 hónapos kapcsolatért ekkora áldozatot ne hozz. Valahogy az az érzésem, hogy feszegeti a határait, meddig mehet el nálad. Legközelebb mit fog kérni? Mondd meg neki, hogy az a kutya már régóta veled van szereted és nem egy tárgy hogy csak úgy lepasszold. (még akkor sem, ha a szüleid hez kerülne.) Ha 2,5 hónap után ezért szakít veled akkor szerintem nem érdemel meg téged. Mondd meg neki hogy nem válsz meg tőle, és kész. Amúgy hány évesek vagytok? És a kutya menni idős?
2010. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Nem allergiás rá, legalábbis nem mondta.

És nem alszom a kutyával egy ágyban. Van saját fekhelye, ott alszik.

2010. szept. 18. 14:50
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasit dobnám, majd lesz olyan aki szereti a kutyusod is.......
2010. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Én 22, ő 25.

A kutya meg 3 éves (na jó 3 éves és 2 hónapos).

Nem egy véreb, hanem egy tündéri beagle :)

2010. szept. 18. 14:51
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Tedd ezt a fickót lapátra. Én is a kutyát választanám. Fontos a párkapcsolat az ember életében, de ha nem tudja elfogadni, hogy én szeretem a kutyámat, akkor nincs miről beszélni.


Én ugyanígy jártam, csak cica volt a történetben. 14 éves cukorbeteg, ízületes cicámat nem szívlelte a "leendő párom" és azt mondta, hogy úgy is olyan vén göthös, miért nem altatom el, és megkérdezte, hogy macska vagy ő. Azt feleltem, hogy gondolkodás nélkül a macska, és ha ilyet kér, neki nincs szíve. Miért ölessem meg szegényt, ha amúgy jól van? Mert ha szenvedne, az más... de így?


Lapát.

2010. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam vegig a valaszokat, de szerintem lehet, hogy csak a hataraidat keresi a pasi. Egyertelmuen a kutyat valaszd!!! Ha megis megvalnal az ebtol, akkor kesobb lehet, hogy kitalalna valami mast. Te igy vagy ahogy vagy, a kutya 3 eve veled van, ha igy jo vagy akkor jo vagy, ha nem akkor mehet a francba! KUTYAAAA!!!
2010. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Majd megmutatom neki ezt a kérdést.
2010. szept. 18. 14:53
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem, hogy jön ahhoz, hogy ilyen feltételeket szab. A kutya a tiéd, hozzád tartozik, ha ez neki nem tetszik, akkor mehet másfelé. Én biztos kidobnám, még mielőtt ő dobna ki engem azért, mert marad a kutya. Szóval már eleve a kérés is sértő szerintem.
2010. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!