Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hoznál ekkora áldozatot egy...

Hoznál ekkora áldozatot egy friss kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kutyám, amelyiknek hullik a szőre. A saját lakásomban élek (örököltem). Van egy 2,5 hónapos kapcsolatom. A férfi azt mondta, addig nem alszik nálam, míg a kutya velem lakik.

Tegnap azt mondta, jövőhét péntekig ajándékozzam el a kutyát, vagy szakít velem.

Ti mit tennétek?

(Ha elajándékoznám, a kutya a szüleimhez költözne, tehát nem válnék meg tőle végleg...)

Biztosan én vagyok a buta liba, de szerintem nem éri meg a kapcsolat, hogy ekkora áldozatot hozzak érte.


2010. szept. 18. 14:42
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is beagle kutyám volt! Eza kutya tündéri,és én nem igazán vettem észre,hogy annyira hullana a szőre..Semmi pénzért nem válnék meg tőle...

Egyébként nem semmi a pasas!

Ha gyereked lenne akkor is ezt mondaná? Hogy amíg oda nem adod anyádnak addig nem jön? mert nem bírja a gyereksíárt,nyálazást?

Én nem foglalkoznék ilyen hapsival..

Egyébként én személy szerint nem szeretem a macskákat,mert erősen allergiás vagyok rájuk..

De amikor a párommal megismerkedtem macskája volt,és soha eszembe sem jutott,hogy ultimátum elé állítsam..Tudtam,hogy szereti a macskáját,hiszen szépen,gondozta,és amikor öreg és beteg lett ápolta férfi létére..Inkább megbarátkoztam a macsekkal,és igyekeztem védekezni,hogy az allergiám ne jöjjön ki annyira..(bárányhímlős tüneteim lesznek a macskától/szőrétől.Kipattogzom,és viszketek nagyon..)

2010. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Mivel naponta porszivózok-söprök és felmosok, én sem veszem észre, hogy nagyon hullana a szőre.

Arra a Furminator kefére sajnos nincs pénzem. :(

2010. szept. 18. 14:59
 23/48 Septimius ***** válasza:
100%

Kutya. Kutya. Kutya! A fiú nemcsak a kutyát nem szereti, hanem téged se. Ha csak a kutyákat utálja, nem hozna ilyen ultimátumokat, hanem normálisan megmondaná, hogy pl. az aranyhalakat kedveli. Sajna téged sem szeret. Három érv a kutya mellett:

1. Előbb veled volt

2. Benne nem fogsz csalódni

3. Ő feltétlenül szeret téged

2010. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a választás elé állításokkal mindig úgy voltam, hogy lehet, hogy a párod fontosabb mint a kutyád, de ha szeret, nem kér ilyet... azthiszem ezzel mindent elmondtam :)
2010. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy féltékeny a drága?
2010. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Hát igen baromi drága, de ha tetszik akkor spórolhatsz rá. Pl mindig félre raksz egy ezrest, vagy ilyesmi. Szép lassan összegyűlik. Én is így csináltam régen. :D Meg van használt is neten. De ez mindegy ha nem hullik a szőre akkor kitalál mást. Találsz még jobb pasit is.
2010. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szőrallergiája?

Ha ennyiért képes elhagyni, akkor nem szeret igazán. Ezt megmondhatod neki is. Ha nincs nyomós oka, hogy nem akar egy kutyával együtt élni, akkor a kutyát válaszd. Lehet, hogy ez csak egy ok, amiért elhagyhat.

2010. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Kutya marad,pasi szárnyal!Ki ő neked hogy dirigálni akar?Legközelebb a bútoraidba,ruháidba stb. köt bele?És mindezt meri pár hónap után?
2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha ilyen sokan írják,hogy tedd lapátra a pasit érdemes elgondolni.Biztos nem beszéltek össze ennyien.Nekem is volt olyan pasim aki azt akarta úgy foglalkozzak a gyerekemmel ahogy ő mondja meg utasítgatott és tett ultimátumokat olyat mint a tied.Ez olyan zsarolás.,,Ha nem csinálod ezt meg azt otthagylak"Már háromszor is volt ilyen.

2010. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Majd gyűjtögetek:)
2010. szept. 18. 15:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!