Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hoznál ekkora áldozatot egy...

Hoznál ekkora áldozatot egy friss kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kutyám, amelyiknek hullik a szőre. A saját lakásomban élek (örököltem). Van egy 2,5 hónapos kapcsolatom. A férfi azt mondta, addig nem alszik nálam, míg a kutya velem lakik.

Tegnap azt mondta, jövőhét péntekig ajándékozzam el a kutyát, vagy szakít velem.

Ti mit tennétek?

(Ha elajándékoznám, a kutya a szüleimhez költözne, tehát nem válnék meg tőle végleg...)

Biztosan én vagyok a buta liba, de szerintem nem éri meg a kapcsolat, hogy ekkora áldozatot hozzak érte.


2010. szept. 18. 14:42
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámat választanám van egy 7 éves beaglem sosem tudnék tőle megválni. Amúgy friss kapcsolat és a férfi már is döntés elé állít? mehetne a jó büdös francba.! Aztán persze majd dobod a kutyát, utána nem tetszik a ruhád stb.. Ennek a kapcsolatnak már a jövője is ...
2010. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
15.05 vagyok, már eleve mennyire szerethet, ha csak így felkínálja, hogy elhagy?!
2010. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Természetesen a pasi repül.

Csak kiváncsi voltam, hogy én vagyok ennyire állat-imádó, vagy mindenki így cselekedne-e.

2010. szept. 18. 15:17
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Helyes :) Repüljön az ilyen pasi!
2010. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Agyrém komolyan, milyen jogon kéri tőled, hogy tirhítsd el a kutyádat?


Inkább takarodjon ő.


Komolyan hihetetlen, megáll bennem az ütő.

2010. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

A kutyus mindig melletted lesz, ez a pasi nem hinném...

Inkább a kutyus :)

2010. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Itt most nem is az állatbarátságról van szó (persze nem lényegtelen, hogy egy élőlényről van szó), hanem hogy ő mit avatkozik be az életedbe? Az más, ha közösen éltek és közösen döntötök dolgokról, mint pl állattartás. De hogy változtass egy ilyen fontos dologban miatta csak úgy?! Ilyen erővel mér nem kéri azt is, hogy csak akkor hajlandó jönni, hogy átfested a házat zöldre, a hajadat meg sárgára...:) micsoda elvárás..
2010. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
72%

Egyértelműen a kutyus!!!! Ez nem kérdés. Ahogy itt sokan írják, a kuytusban sosem fogsz csalódni, mindig szeretni fog, a pasik meg "jönnek-mennek". Nem is értem, hogy zavarhat valakit egy kutya. Bár én amióta felnőttem inkább a macskákat kedvelem, DE! természetesen imádom a kutyákat is, sőt, minden állatot. Az aki ilyet kér, az nemcsak téged vagy a kutyát nem szeret, hanem szerintem az állatokat sem. Márpedig aki az állatokat nem szereti, jó ember nem lehet. :-) Nagy állatbarát vagyok - bár sajnos most nincs állatkám -, és egy olyan pasi, aki nem szereti őket, az nálam labdába sem rúghat. Számomra ez fontos elvárás egy kapcsolatban. (És szerintem nem is olyan nagy. :-) )

Innen messziről is nagy simogatást küldök a kutyusodnak!

2010. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan "csak" cicám van, de én neveltem fel 4 hetes korától, így hozzámnőtt. A párom nem szereti, mert a macsek nem barátkozik vele (talán nem véletlen..).

De ha megpróbálna megszabadítani a cicámtól, én biztos hogy a macsek mellett döntenék, számomra ez nem is kérdés.

A cica iránt felelősséggel tartozom, a pasimért nem, ő nélkülem is elboldogul az életben.

2010. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

én kérnék tőle valami hasonlót

ha megteszi, elgondolkoznék

2010. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!