Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a gyerekk...

Miért lehet az, hogy a gyerekkel úgy megyek le játszótérre mint aki kivégzésre megy, a párommal meg úgy megyek el bulizni mint akinek ez lenne csak az élete?

Figyelt kérdés

Holott nem is voltam bulizós mindig inkább komoly kaocsolatokat életet akartam.

Ez ma is így van. Nem a partyzás érdekel.

De a gyerekkel valahogy vánszorogva nyűgölődve megyek programra, a párommal.meg örömmel izgatottan valahova. Miért lehet ez?



2022. máj. 7. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
32%
Megint jött egy gyerekmentes szítani a feszkót. Annyira átlátszó és olyan qrva unalmas már...
2022. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
92%
61.: Mert olyat sosem látott még a világ, hogy valaki nem olvadt el a saját gyerekétől, és nem váltotta be az anyaság a hozzá fűzött reményeket...
2022. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
28%
49es úgy is ki lehet venni a részt a gyerek életéből hogy meglátogatjuk, és nem leszünk ingyen csicskák csak mert anyucinak büdös a a saját gyerekével lenni a picike "szerelembabájával"
2022. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
59%

Persze, a kerdezo felszivodott, valaszok nelkul...🤔

Erdekes...

Biztosan lent szenved a jatszoteren...

2022. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
78%

"Persze, a kerdezo felszivodott, valaszok nelkul...🤔

Erdekes..."


Miért kéne egész nap itt lógnia, amikor ott van neki a gyerek plusz senki sem segít neki a háztartásban se meg semmi másban se?...

2022. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
59%
Persze, vegyetek-egyetek🤤
2022. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
69%

Én nem jöttem szítani a feszkót, feltettem egy kérdést, hogy őszintén ágondolta-e, hogy való-e neki gyerek.

Szerinted ez olyan evidens, hogy senki nem szül társadalmi nyomásra, meg mert már benne van a korban, meg apukát megfogni vele, meg saját nyűgöt beteljesíteni?

Tényleg azt gondolod, mindenkinek való a gyerek és átgondolt jó döntés mindig?

2022. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
70%
67 szvsz a kérdezőre lett mondva, hogy csak szítani akarta a feszkót.
2022. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
59%
Nem arról van szó,hogy a párod főzzön,ha nem is tud,vagy hogy néha nyalja tisztára az egész lakást helyetted. (Ez nálunk sem műköfne,mert berakná a füghönyt a zoknik közé,a zoknikat meg a kanalas fiókba). Inkább csak olyan egyszerű feladatok,mint szemét kivitel, porszívózás,teregetés. Olyanok,amiket heti kétszer elég megcsinálni. Jó,a szemetes minden napi téma. De a lényeg a rendszeresség. És te ugyanúgy dolgozol,elfáradsz,mint apuka. Csak te otthon!
2022. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
74%

"miért a kérdező bemegy a párja helyett dolgozni hogy a féri picit ejtőzhessen?"

A párjának az a főállása, amit a munkahelyén csinál, a kérdezőnek meg az, hogy a gyerekkel foglalkozik. A házimunka közös terület: mindkettőjüknek jó, ha el van végezve, hiszen mindketten ott laknak, ahol. Akkor közösen kéne gondoskodniuk róla, hogy el legyen mosogatva, ki legyen mosva, stb.

2022. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!