Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a gyerekk...

Miért lehet az, hogy a gyerekkel úgy megyek le játszótérre mint aki kivégzésre megy, a párommal meg úgy megyek el bulizni mint akinek ez lenne csak az élete?

Figyelt kérdés

Holott nem is voltam bulizós mindig inkább komoly kaocsolatokat életet akartam.

Ez ma is így van. Nem a partyzás érdekel.

De a gyerekkel valahogy vánszorogva nyűgölődve megyek programra, a párommal.meg örömmel izgatottan valahova. Miért lehet ez?



2022. máj. 7. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
76%
Mert átlag felnőtt nem élvezi q gyerek programokat, csak q gyerek miatt csinalja.
2022. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként egyáltalán hány éves gyerekről van szó? :)
2022. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
63%
Bezzeg ha valaki előre tuja, hogy utálná az ilyesmit, akkor azt ledorongoljátok. Ti komolyan ennyire sötétek vagytok, hogy nem tudtok előre gondolkodni? Luxus?
2022. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
92%
"Én azért utáltam a játszótereket , mert minden anyuka játszotta a tökéletest." Ez felénk pont így van. Pózolnak, játsszák a szupermamit, és azt lesik hol köthetnek bele a másik anyukába. Bezzeg amikor azt hiszik nem látják őket, akkor mindjárt nem tünemény, végtelen türelmű anyucik..... Konkrétan a saját szememmel láttam az egyik ilyen hangadó szuperanyát, amint úgy rángatta a gyerek karját, mintha rongyból lenne, mert nem ugrott első szóra a három évese. Na azóta fenntartással kezelem az ilyen észosztó "tökéletes szülőket"
2022. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
35%

"Ti komolyan ennyire sötétek vagytok, hogy nem tudtok előre gondolkodni? Luxus?"

Mesélj, mondd a jövőt! Mondd, mi lesz, ha csak egy gyerekem születik majd, és mi lesz, ha hat, mennyiben fogja ez befolyásolni a hozzáállásomat a játszóterezéshez, ami most átlagosnak mondható? Te biztos tudod előre, hogy egyre jobban fogom-e szeretni vagy egyre kevésbé...

2022. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
69%
35, Némi önismerettel azért sejthető, hogy adott szituációkban, élethelyzetekben hogy fogja magát érezni az ember.
2022. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
73%

Bekészítettem a popcornt és a sört... :))))


Meglesz a 100 komment estig? :-D


(mint minden gumicsontnál...)

2022. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
58%
Az sejthető, hogy a jelenlegi önmagad jelenleg hogy érezné magát bizonyos helyzetekben. De amikor az embernek megszületik az első gyereke, egész más lesz minden.
2022. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
81%
Szülés utáni depressziód nincs esetleg? Egy szakembert nem ártana felkeresned. Párod mennyire segít otthon?
2022. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
75%
38.: Messze nem minden esetben...
2022. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!