Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a gyerekk...

Miért lehet az, hogy a gyerekkel úgy megyek le játszótérre mint aki kivégzésre megy, a párommal meg úgy megyek el bulizni mint akinek ez lenne csak az élete?

Figyelt kérdés

Holott nem is voltam bulizós mindig inkább komoly kaocsolatokat életet akartam.

Ez ma is így van. Nem a partyzás érdekel.

De a gyerekkel valahogy vánszorogva nyűgölődve megyek programra, a párommal.meg örömmel izgatottan valahova. Miért lehet ez?



2022. máj. 7. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, h csak addig nem kot le, mig kicsi. Amikor mar kinyilik az ertelme, lehet vele normalisan beszelgetni, meg felig-meddig "felnott" programokat csinalni, talan, remelhetoleg maskent erzel majd.

Hany evesek vagytok? Te meg a ygerek

2022. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:

Párom nem segít, de nem is hátráltat legalább.

Úgy érzem, valahogy hiába is főzne egyszer kétszer, vagy takarítana fel, én azzal nem lennék előrébb, ezzel nem venne le "terhet", ezért sem bízom rá.

2022. máj. 7. 14:35
 43/83 anonim ***** válasza:
82%

Nincs gyerekem, de pont így képzelem el. Csak sírnék is közben a fáradtságtól.


Sajnálom amúgy, mert sokan azt hiszik, a "szerelembaba" emeli a kapcsolatot, de sokszor pont kivégzi.

2022. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem keress fel egy szakembert, ez szülés utáni depresszió lesz nagy valószínűséggel...
2022. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
82%

"hiába is főzne egyszer kétszer, vagy takarítana fel, én azzal nem lennék előrébb, ezzel nem venne le "terhet", ezért sem bízom rá."

Nem egyszer-kétszer, hanem minden nap segítenie kéne, és azzal igenis előrébb lennél. Képzeld csak el, amikor valami házimunkát csinálsz épp, hogy milyen jó lenne, ha ezt most nem neked kéne, hanem megcsinálná ő és te legalább addig egy kicsit ejtőzhetnél most, amikor végre alszik a gyerek. Vagy nem tudom...


Még mindig azt se tudjuk, hogy hány éves gyerekről van szó, meg azt se, hogy te hány éves vagy, mert mondjuk nem mindegy, hogy húsz évesen kell-e egy kétévessel elbánnod, vagy az ötvenhez közeledve egy tízévessel...


Mindenesetre teljesen biztos, hogy túl vagy terhelve így, hogy nem segít a párod napi szinten. Ha azért nem segít, mert nem hagyod, mert szerinted ő úgyse tudná elég jól megcsinálni a dolgokat, akkor minél előbb változtass a maximalizmusodon, mert az nagyon egészségtelen valami.

2022. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
35%

28as persze passzolja le a gyereket bárkire csak neki ne kelljen foglalkozni vele, csak akkor ha a őkirályi fensége is úgy óhajtja.


Magának és a gyerek apjának szült nem a nagyszülőknek, nagybácsiknak keresztszülőknek stb.

2022. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
15%
45ös miért a kérdező bemegy a párja helyett dolgozni hogy a féri picit ejtőzhessen?
2022. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
90%

,,Párom nem segít, de nem is hátráltat legalább." Na milyen rendes, hogy legalább nem hátráltat :D :)


Amúgy hány éves a gyereked? Lehet azért érzed így, mert még pici. Tesómnak 3 gyereke van, amíg picik voltak (6 év alatt) nem nagyon tudtam velük mit kezdeni, mondjuk nem is kellett szóval nem voltak rám bízva csak mikor náluk voltam. Mostmár nagyobbak van hogy pár napot is itt vannak és tök jól elvagyunk.


Persze neked más, mert te az anyukája vagy, muszáj vele lenned. Csak én pl. elgondolkoztam, hogy ezt csinálni mindennap?! Tesóm meg élvezte, hogy velük lehet, nekem unalmas lenne a játszótéren ülni, stb. Ő meg azt mondta, hogy neki nem az.


Szóval lehet idővel jobb lesz.

2022. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
63%

"Magának és a gyerek apjának szült nem a nagyszülőknek, nagybácsiknak keresztszülőknek stb."

Megnyugodhatsz, az olyanokra, akik így gondolkoznak, nyilván nem fogja bízni a gyerekeket. A többiekről van szó, azokról, akik nagyon is szívesen kivennék a részüket a gyerek életéből. Egy normális családban ilyenek is akadnak szép számmal - de ha csak egy-két jelentkező akad, máris beljebb vannak mind.

2022. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
38%

Kerdezo!

Miert nem valaszolsz a korodat firtato kerdesekre?



Szamomra ez mindig ugy jon le, h nagy budos kamukerdes. Kikerulve a kerdeseket, nem ugy tunik, mintha megoldast keresnel.👎

2022. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!