Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk, férfiak! Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és kíváncsi lennék, mit gondolnak a férfiak erről. Nem elcsépelt dolgokra gondolok, hanem a saját véleményetekre, tapasztalataitokra. Legyen szó akár apróságokról, akár nagyobb dolgokról. Miben különböznek az igényeink, mi tesz boldoggá egy nőt szerintetek? Volt már olyan, hogy nem is gondoltátok, hogy mennyire számít egy -egy dolog? Vagy fordítva: amit ti fontosnak tartottatok egy nő számára, az valójában nem is annyira az.


24/N


2010. szept. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
Az jó is lenne :)
2012. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim válasza:
A nőknek szeretet és törődés kell. Az kell, hogy érezzék, hogy törődnek velük és fontosak. Valamint szeretik érezni, hogy biztonságban vannak a férfi mellett, és a férfi megvédi bármi áron. A nőt nem szabad eszköznek nézni, hiszen másabb érzelmileg, mint egy férfi. Szeretni kell, valamint időt szánni rá. Igazából a nőknek nem csak a pénz vagy a nagy micsoda számít, hanem az érzelmi és lelki törődés.
2012. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 A kérdező kommentje:

Doktor nyelvész!

Légyszi mondd, hogy te férfi vagy! Nagyon jól megfogalmaztad szerintem. Én még belevettem volna a tiszteletet is, nálam az is alap elvárás.

Egyébként a szeretet és törődés a férfiaknak is fontos, akár kimondják, akár nem.

2012. ápr. 19. 22:17
 84/85 anonim válasza:

Férfi vagyok! :D

Ja, meg jól jön néha egy csokor virág :)

2012. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim válasza:
Igen, természetesen fontos a férfiaknak is a szeretet meg a törődés.
2012. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!