Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk, férfiak! Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és kíváncsi lennék, mit gondolnak a férfiak erről. Nem elcsépelt dolgokra gondolok, hanem a saját véleményetekre, tapasztalataitokra. Legyen szó akár apróságokról, akár nagyobb dolgokról. Miben különböznek az igényeink, mi tesz boldoggá egy nőt szerintetek? Volt már olyan, hogy nem is gondoltátok, hogy mennyire számít egy -egy dolog? Vagy fordítva: amit ti fontosnak tartottatok egy nő számára, az valójában nem is annyira az.


24/N


2010. szept. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
85%

B+ már a pénz körül forog minden!! egy nőnek nem az kell!! hanem szeretet és ,hogy szeressék!!és férfi létemre megmondom ,hogy igen is azért számít egy kicsit a pénz mert elvileg a férfinek kell eltartani a családot!! ti meg itt nyavalyogtok ,h a nő ilyen meg olyan! de ti választottátok! érdekes nekem nem egy olyan barátnőm volt akinek nem számított a pénz! Sőt!az egyik segített is nekem! szídjátok összevissza a nőket amikor mi se vagyunk különbek! ez nem férfias legyetek inkább b*zik.

19/F

2010. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
14%

"ez nem férfias legyetek inkább b*zik."


lol miért b*zinak lenni férfias? xDDD

2010. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 KÁELEF ***** válasza:
1%
Pénz, bunkóság, az valamiért tetszik nekik és megint pénz de abból nagyon sok legyen ám, de a lényeg a sok pénz, azért mindenre képesek. Lehet hogy van kivétel is de az olyan ritka lehet mint a bolygók együttállása.
2010. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
98%
Akik pedig úgy látják, hogy a kőbunkó pénzes pasik a lányok miden vágya, akkor azok is milyen csajokra bukhatnak, ha ezt tapasztalják???;)
2010. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
100%
Hat en is no vagyok, de muszaj beleszolnom:) sokaknak probaltam elmagyarazni itt, h nem minden nonek fontos a penz, nekem sem. Erre sokszor kaptaam azt a avalaszt, h azert mondom ezt, mert csunya vayzok es nem kaphatok meg egy gazdag es jo pasit :D hat egyreszt ezuton uzenem mijdenkinek aki igy gondolja hogy koszonom, masreszt pedig ha ebben van racio, akk abban is, hogy csak az a pasi allitja ezt megdonthetetlen tenykent, aki amugy nem eleg jo, hogy penz nelkul is talaljon maganak not. Ez mind hulyeseg, nem ez a dontes legfontosabb alapja parvalasztaskor. Ha teszekat ket ugyanolyan adottsagokkal rendwlkezo pasi van, csak az egzik szegeny a masik gaxdag, akk nyilvan a gazdag. De a pasik is a nagymellut valasztanak :) a kerdesre pedig szemelyre szabott a valasz... Ilyen sztem nincs h ez v az kell a nonek. Atolfugg melyiknek :)
2010. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 KÁELEF ***** válasza:
7%

Na hát, ha egy nő olyan randa hogy a majom hanyatt vágódik tőle a ketrecben mikor meglátja azokra ez persze nem vonatkozik, azok még talán fizetnének is, csak lenne valakijük, de az olyanok meg nem kellenek senkinek.

Amelyik nő ki is néz valahogyan az meg már ki is használja a testi adottságait. Remélem érthetően fogalmaztam. :)

2010. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
92%
Jaj Káelef, gondolom édesanyádról is ez a véleményed.
2010. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 KÁELEF ***** válasza:
3%
Tudom az igazság fájdalmas tud lenni, főleg ha talál.
2010. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
90%
Férfi vagyok, bocs, gondolom partnert keresel egy kis kötekedésre, ez nem fog menni...
2010. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.


A pénzhez: nekem tényleg nem számít, Johnny Deeppel pl. csórón is bármikor összejönnék. :)

2010. szept. 16. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!