Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk, férfiak! Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és kíváncsi lennék, mit gondolnak a férfiak erről. Nem elcsépelt dolgokra gondolok, hanem a saját véleményetekre, tapasztalataitokra. Legyen szó akár apróságokról, akár nagyobb dolgokról. Miben különböznek az igényeink, mi tesz boldoggá egy nőt szerintetek? Volt már olyan, hogy nem is gondoltátok, hogy mennyire számít egy -egy dolog? Vagy fordítva: amit ti fontosnak tartottatok egy nő számára, az valójában nem is annyira az.


24/N


2010. szept. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
73%

"Azért én még soha nem láttam a munkanélküli, vagy minimálbéres srácok mellett igazán szép, szexis nőket, de a jellegtelenebb külsejűeknek kevesebbel is beérik"


Vagy epp, hogy a szegeny ferfiak erik be jellegtelenebb kulseju novel es nem forditva? Merthogy nekik mar csak az jut. Egy parkapcsolat ket felen mulik ugyanis es a ferfiaknal meg a kulso dominal, ami epp ugyanolyan felszines dolog.

2010. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
84%

Káelef, a 21 éves vénkisasszony vagyok.

Azért, mert több eszem van, mint egy atkának, attól még semmi bajom sincs, egyébként teljesen normális életet élek, mint a korombeliek, bár ezek után el tudom képzelni, Te milyen lányokat ismerhetsz... Azért sok sikert.


A véleményem továbbra is tartom. Ha nem tetszik... Ez van, Sprite.

2010. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
73%

20:26

az egyetem mióta egyenlő azzal, hogy valaki intelligens? (egyetemet végeztem és így mondom ezt)

2010. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, egy szóval sem mondtam, hogy aki egyetemet végez, intelligens. Nagyon sok hülye egyetemista van. Csupán azt mondtam, hogy a saját köreimben azt látom, hogy sok nő vágyik intelligens partnerre, és hogy mindezt a saját egyetemista köreimben látom, hiszen ebben a közegben mozgok (mondjuk nem az igyunk le magunkat mindennap körökben). Ha félreérthető voltam, elnézést.
2010. szept. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
88%

Vannak nők akiknek kell a pénz, de ez még csak általánosításnak sem jó. Egy bizonyos csoporton belül igen. NEm csak az a csoport létezik :) Egyébként rávilágítottak már a tényre: ha a férfinek lehet elsődleges szempont a kinézet, akkor a nőnek is a pénz. Azt egyenesen hülyeségnek tartom hogy a kinézet vagy a pénz legyen az egyetlen ok a párkapcsolatra. Számít, a kinézet a szexuális vonzalom miatt, a pénz a családalapítás miatt. De mindkettő csak egy minimális szinten. KÁELEF saját meglátását írta le, hát ilyen vélemény is van a világon, de ő egyelőre p*nát keres és nem nőt. Majd megváltozik, nem számít.

Egyébként a nőnek egy férfi kell, csak mindenkinek más a férfiról alkotott képe :)

2010. szept. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
89%

Megfigyeltem, hogy pont azok a fiúk, férfiak vannak legjobban felháborodva az anyagias nők láttán és ők képzelik úgy, hogy minden nő a pénzre hajt, akik kizárólag csak a plázacica típusú, felszínes, méregdrága kencékbe, cuccokba burkolódzó nőket veszik észre és csak őket tartják jó nőnek.


Erre csak azt tudom mondani, megérdemlik egymást:).

2010. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
22%

pénz és farok


mindkettőt tagadják, na aztán meg is van az eredménye

2010. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
91%

Türelem, biztonság, ha nőnek érezheti magát, ego masszázs, nyugalom.


De ez kortól is függ azért egy intervallumot írhattál volna mert pl ha lenne öreganyám annak műfogsorragasztó kellene!

2011. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:
Hehe, ez jó! :) Habár ismerek olyat, aki az öreganyám lehetne, és amíg van pasi a környéken, addig nem igazán érné be egy műfogsorragasztóval :D
2011. febr. 23. 22:19
 70/85 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám mondogatta nekem mikor szidtam, elhordtam mindennek az ex nőimet hogy "kisfiam a hasonló a hasonlót vonza..." 20 éves koromig ez nem jutott el az agyamig, de sikerült felismernem saját hibáimat és rossz beidegződéseimet egy párkapcsolattal kapcsolatban. szóval ezután sokat javultak a dolgok, életemben először érzem magam szerelmesnek egy nővel évek óta.


szerintem az apró dolgok észrevétele igen is fontos egy nőnek pl. új ruha, megköszönni rutinos dolgokat, ápolni a kapcsolatot.

2011. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!