Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk, férfiak! Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és kíváncsi lennék, mit gondolnak a férfiak erről. Nem elcsépelt dolgokra gondolok, hanem a saját véleményetekre, tapasztalataitokra. Legyen szó akár apróságokról, akár nagyobb dolgokról. Miben különböznek az igényeink, mi tesz boldoggá egy nőt szerintetek? Volt már olyan, hogy nem is gondoltátok, hogy mennyire számít egy -egy dolog? Vagy fordítva: amit ti fontosnak tartottatok egy nő számára, az valójában nem is annyira az.


24/N


2010. szept. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
98%

Itt néhanyan direkt csak kötekedni akarnak,

legtöbbször azok írnak sztereotípiákat a másik nemről-nők is-,akiknek még nem volt igazi párkapcsolatuk, vagy a legmélyebb diszkó bugyraiban keresték azt:)


Az én barátnőm szereti a humorom, ha néha főzök neki valami finomat, vagy az esti sétákat.

2010. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
46%
éncsak leirtam suliban látottakat
2010. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
98%

Bocs ez off lesz:


theodoriknak: az általad említett embertípussal sajnos én elég gyakran találkozom, teljesen felesleges rájuk szót vesztegetni, azok a ribik nem igazi nők. Csak próbálkoznak.

2010. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
97%
lehet hogy igazadvan megprobálom igy felfogni majd:D
2010. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
98%
Na én ezért utáltam gimnáziumba járni. Olyanok, mint az állatok. Falkában járnak és ha kopasz vezérhím beszól-tehát alakít- többi csita rögtön örvend. Pfö.
2010. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
98%
Amit tudok, hogy minden nő szereti, ha a férfi megfigyel, esetleg megjegyez dolgokat (dátumokról nem is beszélve), mint pl egy blúz, ami tetszett a lánynak, vagy egy plüssmaci, és hónapokkal később ott lesz a szülinapi torta mellett. Nekem volt, hogy hónapokig őrizgettem egy ilyen ajándékot (mert tudtam, hogy később már elfelejtem...) De a legjobban szerintem a nők azt szeretik, ha valaki 1 év múlva is ugyanolyan, mint az elején... Azt hiszem ez a legfontosabb.
2010. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban biztonság kell a nőknek, az már más kérdés, hogy ki miben találja ezt meg
2010. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
77%
Hazudik, aki szerint nem jó pont, hogy tehetősebb egy férfi. Szerintem ez nem is tudatos dolog.. egyértelmű, hogy legszivesebben olyan társat keres a nő, aki mellett érezheti a biztonságot, és tudja, hogy a gyermekeinek nem lesznek anyagi gondjai, nyugodt családi élet várhat rájuk. Egyébként miért gondolják páran, hogy a gazdagabbak idióta bunkó f*szok, a szegényebbek viszont intelligensek, kedvesek és olyan remek emberek?!
2010. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
53%
En annyit szolnek hozza a penzt szamit - nem szamit vitahoz, hogy biztos, hogy szamit sokaknak, de nem kihasznalas szintjen. Ha valaki TARTOSAN (honapokig, evekig) munkanelkuli, az alt. annak a kovetkezmenye, hogy 1. lusta munkat keresni vagy nem eleg lelemenyes, mert valljuk be, atmenetileg lehet munkat kapni, ha nem is a legjobbat, ha kell gyorsetteremben, 2. nincs megfelelo kepzettsege, mert lusta volt tanulni, nincs benne kitartas, nem erdekli semmi, buta. Ilyen tulajdonsagokkal meg persze, hogy nem akar egy no tarsat es ha van jobb, azt valasztja. Ezert hogy lehetne a not felelosse tenni?
2010. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
9%
hát ha nem akarok álszent lenni, akkor pénz és második helyen a vígasztalórúd, más nem nagyon
2010. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!