Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk, férfiak! Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és kíváncsi lennék, mit gondolnak a férfiak erről. Nem elcsépelt dolgokra gondolok, hanem a saját véleményetekre, tapasztalataitokra. Legyen szó akár apróságokról, akár nagyobb dolgokról. Miben különböznek az igényeink, mi tesz boldoggá egy nőt szerintetek? Volt már olyan, hogy nem is gondoltátok, hogy mennyire számít egy -egy dolog? Vagy fordítva: amit ti fontosnak tartottatok egy nő számára, az valójában nem is annyira az.


24/N


2010. szept. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt csak megerősíteni tudom, én is imádom, ha észreveszik az új ruhámat, vagy elismerik, megköszönik a munkám. Csak pár szó, de sokat számít. Habár szerintem ezzel a férfiak is így vannak.
2011. febr. 23. 22:35
 72/85 anonim ***** válasza:
100%

igaz, már-már rutinos dolgok megköszönése nagyon fontos.

barátnőmnek szoktam mondani miután lemossa a sminkjét hogy így is nagyon szép, ő pedig azt hogy egy hazudozó vagyok...de azért fülig ér a szája a bók hallatán :D:D

2011. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
24%

Fogalmam sincsen.

21F

2011. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít,ha a "pasi" munkanélküli.Nem ez a döntő.Amikor a Vőlegényemet megismertem,nem volt munkája.Na és??? Nekem azóta is van és volt is.Ő nem talált munkát,de mégis vállalunk gyereket.Igaz,hogy én fogok dolgozni és ő marad itthon.De mi tudatosan is így akartuk,nem érdekel más véleménye.

Amit előttem is írtak,sokat számít,ha kedves,őszinte és sokszor megjegyzi,hogy tetszek neki.A sex sem mellékes nálam.De nagyon sokat jelent az is,hogy pl.ha haza érek van főtt kaja.Ha ő megy el valahova,akkor meg én főzök,tehát ez oda-vissza szerintem.

És nagyon fontos az,hogy el tudjam képzelni,milyen apa lenne.Nálam ezek dominálnak elsősorban.

21/L

2011. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
penz!!!!!!!
2011. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 A kérdező kommentje:
13:26 érdekes dolgokat írtál, jó látni, hogy ilyen példa is van. Az külön tetszik, hogy az főz, aki éppen több ideje van. Sokkal ésszerűbb és rugalmasabb megoldás, mintha csak és kizárólag egy személy vállalná magára.
2011. febr. 24. 20:15
 77/85 anonim ***** válasza:
0%
Pénz, és más semmi. MNK.
2011. júl. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
12%
Udvarlási színjáték,tökéletes testű,jóképű,barnabőrű gazdag és rámenős férfi,állandó készenlét a részéről-esetleg papucstermészet-bár ez specifikus,shoppingolás,könnyű irodai meló,elegáns "csajos" kocsi,hetente 10 kiló új ruha,avon katalógus,heti 10 féle avon termék vagy drágább márkájú piperecucc,félévente új okostelefon csajos előlappal.Esetleg gyerekek,időnként drámai nagyjelenetek,kisebb nagyobb hisztik felesleges dolgok miatt.Kb ez az ami kell nekik.
2012. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Ja és minden olyasmi ami a szomszédnak vagy az ismerősöknek is van.
2012. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
Hááát...nekem pl. a kéne, hogy úgy zabálhassak töménytelen mennyiségű édességet (meg mindent), hogy ne hízzak el tőle. Ez a legnagyobb és egyben elérhetetlen álmom! :D
2012. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!