Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk, férfiak! Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és kíváncsi lennék, mit gondolnak a férfiak erről. Nem elcsépelt dolgokra gondolok, hanem a saját véleményetekre, tapasztalataitokra. Legyen szó akár apróságokról, akár nagyobb dolgokról. Miben különböznek az igényeink, mi tesz boldoggá egy nőt szerintetek? Volt már olyan, hogy nem is gondoltátok, hogy mennyire számít egy -egy dolog? Vagy fordítva: amit ti fontosnak tartottatok egy nő számára, az valójában nem is annyira az.


24/N


2010. szept. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
95%
Kaelef, miert lep meg, hogy a nok kihasznaljak a testi adottsagaikat? Ti ferfiak csak erre vagytok vevok, hiszen elsokorben azt nezitek meg, hogy melyik lanynak mekkora a melle, milyen az alakja stb. Szoval epp, hogy ti allitottatok fel ezt kovetendo peldanak, mivel minden ferfi a leheto legszebb not akarja. Erre is lehetne mondani, hogy erosen felszines hozzaallas, nem igaz?
2010. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 A kérdező kommentje:
elírtam, bocsi: Depp
2010. szept. 16. 18:55
 43/85 anonim ***** válasza:
71%

Káelefnek:


Ha másokat sértegetsz és ennyire frusztrált vagy, az sajnos azt jelzi, nem vagy túl boldog ember.

Tegyél valamit ennek ügyében, ne gyűlölködj:)

2010. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:34


nem b@zdmeg de ha már mindennek lehordjátok a nőket -.-"


amúgy meg szerintem az ide irkált emberek többsége akik szerint a nőknek csak a pénz kell akkor miért állnak össze plázap*csa csajokkal csak azért mert hű de f@szán néz ki? -_-" aztán utána ti vagytok vérig sértve..

2010. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
72%

Káelef-46%


Valószínűleg egy 14 éves troll, akar egy kis figyelmet. Ennyi, konkrétumokat nem tud mondani, csak szokásos banalitásait puffogtatja.

De legalább jót lehet rajt' nevetni:D

2010. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük tisztába a dolgokat.:


A felszínes, ostoba HP-k, akár jó alakúak, akár rusnyák, a kőbunkó, kigyúrt, kőgazdag pasikra buknak.


A kőbunkó pasik eleve a mutatós HP-k körül keringenek és alapból ócsárolják a normális, értelmes, szép lányokat, mert azok szóba sem állnak velük, akármennyi pénzük van.


Egy intelligens, kedves lány, még ha csúnya is, akkor se akar bunkó társat, akármennyi pénze van.


Ha egy férfi okos, értelmes, kedves, jó humorú, figyelmes, akkor is sokkal több esélye van egy normális nőt kifogni, ha szegényebb, mint a kőbunkó.


Természetes, ha egy ilyen férfinak még pénze is van, akkor ő a legkelendőbb a nőknél, de ez soha nem elsődleges, egyetlen szempont, ha valaki társat választ.

2010. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 KÁELEF ***** válasza:
0%
Nem, KÁELEF nem gyűlölködik hanem elmondja a véleményét a szokásos nyers stílusában. Vagy megszokod vagy nem, ez a te dolgod. :)
2010. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 KÁELEF ***** válasza:
14%
Tegyük tisztába. Most őszintén, kinek kell egy ronda nő, akár milyen okos is, a legtöbb férfi már ha egészséges, a nőket nem az eszükért szeretjük. Vagy talán tévedek?
2010. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nők akik a férfi vagyonát nézik,a pénzbe lesznek szerelmesek,meg a férfi státuszába!Az ember csak másodlagos szükségletté válik ez miatt!Sok ilyen kapcsolat ezért szakad meg!A férfi mindig talál egy fiatalabb "kis butát",és ez neki elég is!A nő viszont 50 körül mit csinálhat,hogy társra leljen újra?Akkor már szinte mindegy neki kivel van,csak legyen neki valakije!!!Viszont az új ember nem biztos hogy megfelel, mert élénken égnek a bankók emlékei,és lehet hogy az "új" társ nem tud adni annyit amihez a hölgy szokott!Ezért ezek a nők megint csak "elviselik" a férfit!Beléjük költözik a pénz, annak a hiánya fáj!Szerintem Ők nagyon későn jönnek rá mi lehetett volna az igazi boldogsághoz vezető út!A gazdag embert szeretni ,nem a gazdagságát!

Van ilyen is,olyan is!Ez emberfüggő!

Én az eddigi kapcsolataim alapján azt érzékeltem az igazi nőknek őszinteség,figyelmesség,a szeretet,a bizalom,és hogy Ő legyen az első a sorban ,ha már párban vagyunk,mindenben,jóban-rosszban,kell!

Mindannyian nagy szeretettel ajándékoztak meg ezért cserébe!Csak régebben hoztam hamari döntéseket,amiket talán nem kellett volna,én vagyok a ludas abban hogy nem működött egy egy kapcsolat!

Hála az égnek kinőttem ezt, és most már hosszú ideje boldogítjuk egymást a mátkámmal!

És még egy:nőt becsapni nem szabad!!!

2010. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
86%

"legtöbb férfi, már ha egészséges" és ha csak alkalmi kapcsolatot akar, ha csak csajozik, valóban nem érdekli, mi van a nő fejében, akkor csak a dekoráció számít.


Itt viszont az volt a kérdés, hogy mi kell a nőknek, és nem az, hogy mi kell a csajoknak, ha ők is csak pasizni akarnak.

2010. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!