Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk, férfiak! Szerintetek mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és kíváncsi lennék, mit gondolnak a férfiak erről. Nem elcsépelt dolgokra gondolok, hanem a saját véleményetekre, tapasztalataitokra. Legyen szó akár apróságokról, akár nagyobb dolgokról. Miben különböznek az igényeink, mi tesz boldoggá egy nőt szerintetek? Volt már olyan, hogy nem is gondoltátok, hogy mennyire számít egy -egy dolog? Vagy fordítva: amit ti fontosnak tartottatok egy nő számára, az valójában nem is annyira az.


24/N


2010. szept. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
91%

"Most őszintén, kinek kell egy ronda nő, akár milyen okos is, a legtöbb férfi már ha egészséges, a nőket nem az eszükért szeretjük. Vagy talán tévedek?"



Ha ilyen a felfogasod, akkor miert nem forditjuk meg a dolgot es mondjuk azt, hogy a ferfit sem az eszeert szeretik a nok (mert ez igaz is reszben), hanem a penzeert. Mi ezzel a problema, ha szerinted a not a kulsejeert kell szeretni? Semmivel sem kulonb a ferfi ezek szerint. Szerintem te 15-nel nem vagy tobb, de ha igen, nem kis problemad van...

2010. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
88%

Lányként muszáj beleszólnom, leginkább a pénzes rész miatt.

Sokat járok emberek közé, figyelem Őket stb. Nos, én azt vettem észre, hogy mindenki megtalálja a Magához illőt, mindenre van kereslet és kínálat. A pénzes, kopasz, izmosnak a szilikonos szőke kell, és ezzel nincs is baj, nekem megfelel, a lehető legnagyobb őszinteséggel mondom, hogy nem vágyom ilyen "férfira" - alapvetően nem szeretem az izmos fiúkat, nem tudom, miért. :) Számomra a kulcsszó az intelligencia, semmi több, ugyanis az intelligencia (mind a tanult, mind az érzelmi) rengeteg dolgot vonz magával. Én nem szeretem, ha egy kapcsolat pusztán vonzalomból áll, nekem fontos, hogy tudjak beszélgetni Vele pl. irodalomról, pszichológiáról, a világról, az életről vagy épp bármiről - persze emellett a vonzalom is fontos.


21/L

2010. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 KÁELEF ***** válasza:
0%
Azért legalább a nikkneveteket illendő volna felvállalnotok itt néhányan, teljesen névtelenül írogatni kissé komolytalanná teszi a dolgokat.
2010. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 KÁELEF ***** válasza:
2%

Tudom hogy telibe talált, a reakcióik mindent elárulnak. :)

De megsértődni nem kellene ezért egy fórumon.

2010. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
85%
Mert a nickbol mi tunik ki? Te igy is ugyanugy nevtelenul, arctalanul irogatsz, mivel fogalma sincs senkinek sem, hogy ki az a Kaelef. Mar csak kotekedni tudsz, a temahoz hozza sem szolsz.
2010. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 KÁELEF ***** válasza:
2%

"Lányként muszáj beleszólnom,"


Ne haragudj de úgy beszélsz mint egy vénkisasszony. Én még nem találkoztam olyan fiatal vonzó lánnyal akinek ilyen elvárásai lettek volna mint neked. Az öregedő esetleg elvált gyerekes, nőkre jellemző ez inkább.

2010. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
62%

ma 20:01

Én is ugyan erre gondoltam.. komolyan mondom ilyen elsötétült embereket:DD Kicsit fájt ez a kijelntése.:)

2010. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
14%
A nicknévből lehet tudni, hogy milyen topikokba írtatok már választ, ezáltal nem adhatnátok ki magatokat hol gazdag, fiatal férfinak, hol érett, nélkülöző családanyának, mert most ezt teszik jónéhányan. De öreg, hogy ez neked külön magyarázatra szorul, az elég sokmindent elárul...
2010. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy anonim oldal, senki nem köteles megadni a nevét, de van rá lehetősége. Mellesleg abból, hogy Káelef sem derül ki a neved, és hidd el, senkit nem érdekelsz annyira, hogy utánadnézzen.

Amúgy hozzátenném, hogy igenis sok nőnek fontos az intelligencia, pl. én egyetemre járok és úgy látom, hogy a legtöbb nőnek itt igenis az. De nyilván máshol is vannak ilyen vénkisasszonyos igényű nők.

A pénzről meg annyit, hogy én is jártam több évig egy munkanélküli sráccal, tehát nem mindenkinek ez számít. Bár neki többfajta végzettsége is volt, a saját hibáján kívül volt éppen munkanélküli bizonyos időn át, és egyébként nagyon intelligens volt. Sok embernek ez is számít.

egy másik 21 éves vénkisasszony.

2010. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
86%
Egy anonim oldalon, szerinted és mindig másnak adom ki magam?! Hol élsz te? Saját tapasztalat, és mostmár áttértél a jó oldalra?:DD
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!