Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogat a családom...

Miért nem támogat a családom semmiben?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni. (rekreációs) kisebb versenyszinten. Meg nemrég kezdtem el gördeszkázni. Egyik ötletemet sem díjazzák. Karrier szinten sem. Azt nyomatják hogy legyek orvos. Régen meg még talán most is az akarok lenni de az állandó erőltetéssel elveszik a kedvem. Ha bármit mondok mindig azt mondják mit nem találtam már ki. (lásd korcsolya,vagy bármilyen más munka ami nem orvos).

16/l



2022. ápr. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
40. Szerintem arra gondol a kérdező, hogy a szülei nem értenek vele egyet és nem engedik neki.
2022. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
13%

Talán nem kéne összefüggéstelenül handabandázni.

Az égvilágon SEMMILYEN munkát nem tudtál felhozni, amit nem támogattak. De persze most majd mindjárt ideírsz utólag egy regényt meg mindjárt kiderül, hogy amúgy vernek is, mi?

Mégis mit kéne “karrier szinten” támogatni egyébként két olyan sportnál, amit max feleannyi idősen szoktak elkezdeni azok, akik ebből valóban meg fognak élni?

Nem mellesleg mindkettő drága sport. Örülj kiscsillag, hogy egy belefér, nemhogy egyszerre mind a kettő. Saját kis pénzecske ide vagy oda, mert nyilván ha mindet ezekre költöd, majd másra fogsz kunyerálni (új ruci, buli, mozi, haverok meghívása stb).

2022. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

42. Azokat, amiket írsz, a kérdező csak példának írta. Amúgy másik se reagáltak a kérdés alatt, amikor visszakérdeztem, hogy azt miért úgy gondolják, így a kérdezőtől sem várható el, hogy kifejtse, pláne, miután így lehurrogtál. Nem hiszem, hogy nagyon a bizalmatokba férkőzött a stílusotokat látva.

Azóta írta, hogy amúgy ő fizetné, de látom, azt se olvastad el, de a számonkérés az megy, hogy "nem tudtál felhozni semmit".

2022. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
89%
Én 16 évesen kezdtem el a rekreációs műkorit. Eleinte csak magamtól, aztán elmentem diákmelóra. Rengeteg amatőr versenyen indultam (ebből a szempontból a műkorcsolya jó sportág, még otthon is vannak rekreációs versenyek.). Egyetemet is elvégeztem. Szüleim sosem támogattak, amíg otthon laktam nem is mondtam el, hogy diákmelózok, hogy tudjak korizni. Tudom rossz amikor látod, hogy másokat segítenek, támogatnak, de nem reménytelen a dolog..
2022. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
95%
Hobbi szinten nyomathatod, szuper jó a korizás is, meg a deszkázás is. De! Nagy reményeket ne fűzz hozzá szerintem. Én hokiztam fiatal koromban, 6 évesen már a jégen voltam. Képzelde el, hogy hogyan tudtam korcsolyázni 16 éves koromban😄. Nagyon nagy hátránnyal(behozhatatlan) indulsz azokkal a kislányokkal szemben, akik 5-6 évesen már koriztak. De hobbinak szuper. Hajrá!
2022. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Egyébként már tudok korizni. 5 évesen kezdtem. És a suliban 6 évig jártam edzésekre ahol főleg koordinációs gyakorlatok voltak. Úgyhogy viszonag jól megy
2022. ápr. 15. 18:39
 47/49 anonim ***** válasza:
93%
Én most nem a korcsolyához akarok szólni. Azt nem tartom sosem jónak, mikor a szülő rá akarja kényszeríteni a gyerekre a saját akaratát. Csak orvos/ügyvéd/király lehetsz különben kitagadlak. Egyáltalán téged érdekel az orvoslás? Őszintén.
2022. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Érdekel. Régen nagyon az akartam lenni. De most a nyomás miatt már nem tudom
2022. ápr. 15. 20:06
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Kettö együtt is megy, amx hobbinak amrad a sport.
2022. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!