Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogat a családom...

Miért nem támogat a családom semmiben?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni. (rekreációs) kisebb versenyszinten. Meg nemrég kezdtem el gördeszkázni. Egyik ötletemet sem díjazzák. Karrier szinten sem. Azt nyomatják hogy legyek orvos. Régen meg még talán most is az akarok lenni de az állandó erőltetéssel elveszik a kedvem. Ha bármit mondok mindig azt mondják mit nem találtam már ki. (lásd korcsolya,vagy bármilyen más munka ami nem orvos).

16/l



2022. ápr. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
26%

halottkém.... Te jószagú ég... :-DDD


Nem nézel te túl sok krimit? :-D

2022. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
98%
A halottkém is orvos....
2022. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
72%

32, Mo-n nincs halottkém. Patológus szakorvos van.

Lásd 2-es válasz, a kezdő nagyon messze áll az orvositól.

Kedves mese ez az egész.

2022. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Csak sebész. Csak azt fogadják el. A saját pénzből azt értettem amit munkával kerestem.
2022. ápr. 15. 15:35
 35/49 anonim ***** válasza:
72%
Pont azt írtam, amit a kérdező a 25-26. hsz-ben meg is erősített. De mindenki lepontozott. Mondom, hogy semmit nem tudtok a kérdezőről. A mérgező szülő és a nevelni nem tudás gyakoribb sajnos, mint az ok nélkül panaszkodó tinik.
2022. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
85%

33!


A koznyelv pedig halottkemnek hívja. Nincs ebben semmi mese. A szülők akarják, hogy orvos legyen.

2022. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
56%

na itt is megjelent egy feltétlen támogató (a kérdező másodregről???)


:))

2022. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
25%

36, dehogy hívja halottkémnek. Már csak azért sem, mert az első halottszemlét halál megállapítását sokszor ügyeletes orvos, háziorvos teszi (külföldi sorozatokban eleve az orvosszakértőt hívják, de az USA legtöbb államában ők nem kizárólag orvosi munkát végezhetnek). Ott van klasszik halottkém is, aki meg sokszor nem is eü végzettségű, bárki lehet.

Nálunk nincs halottkém.

2022. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
98%

37. Rám gondolsz? Nem vagyok a kérdező másodregről. Persze, eléggé a kérdező mellett álltam, és ebben tévedhetek is, de nekem több szól mellette, mint ellene. De ti még mindig nem hoztatok érveket, mi alapján gondoljátok azt a sok mindent, amit már a 25-26. hsz-ben a kérdező már meg is cáfolt.

Mondjuk pont nem érdekel, másodregnek hiszik-e ismeretlen emberek a szövegelésem, vagy nem, hidegen hagynak ismeretlen emberek feltételezései, esetleg később összeesküvés-elméletei.

2022. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
32%
Ha van ezekre pénzed és hobbi szinten csinálnád minek kéne, hogy támogassanak?
2022. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!