Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogat a családom...

Miért nem támogat a családom semmiben?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni. (rekreációs) kisebb versenyszinten. Meg nemrég kezdtem el gördeszkázni. Egyik ötletemet sem díjazzák. Karrier szinten sem. Azt nyomatják hogy legyek orvos. Régen meg még talán most is az akarok lenni de az állandó erőltetéssel elveszik a kedvem. Ha bármit mondok mindig azt mondják mit nem találtam már ki. (lásd korcsolya,vagy bármilyen más munka ami nem orvos).

16/l



2022. ápr. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
78%

20. Agyatlan? Látom, te nagyon gyűlölködő vagy, hogy egy ismeretlen embert agyatlannak nevezel. És felszínes is, mert semmit nem tudsz a 14-esről. Hol mentegetőztem? Szerinted vadidegenek előtt majd mentegetőzni fogok? Nem érnek nekem ők annyit.

Hol írtam azt, hogy a kölkök minden hóbortját támogatni kellene?

Amúgy meg a kérdező csak 2 sportról írt. Többet nem tudhatsz róla. Persze, én agyatlan vagyok, a kérdezőt is elítéled, tehát mindenkit elítélsz, én nem hiszem, hogy te hiteles véleményt tudnál mondani és segíteni tudnál ezzel a mentalitásoddal itt a kérdezőknek az oldalon.

Én a kérdésben egy olyan tinit látok, akit korlátoznak a szülei. Más dolgokban is,a mikről itt ő nem írt, de egyszerre nem is írhat mindenről.

2022. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
24%
19. És a saját példád szerinted releváns? Ha igen, miért? Szerintem nem releváns.
2022. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
19%
Nem gyűlölködök: tény hogy agyatlan, aki azt hiszi hogy jobban ismeri a kérdezőt mint a szülei. Okkal nem támogatják az aktuális hobbikát.
2022. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
23%

23. Te pedig azt hiszed, jobban ismered a kérdezőt, mint bárki más.

Honnan tudod, hogy okkal nem támogatják? Ez csak akkor lenne igaz, ha minden szülő tökéletes lenne. Lehet más oka is, amiért nem támogatják. Féltés, bármi. Én nem gondolom, hogy agyatlan lennék. (Amúgy igen, könnyebb a gyereket összehozni, mint tökéletesen nevelni. ha minden szülő tökéletes lenne, nem kellene itt kérdéseket feltenni sem.)

2022. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
A korcsolyát amatőr verseny szinten. Nem főállásnak.
2022. ápr. 15. 15:21
 26/49 A kérdező kommentje:
Egyik sportot sem karrier szintem gondoltam. Csak hobbinak
2022. ápr. 15. 15:22
 27/49 anonim ***** válasza:
26%
Hát akkor nyáron szépen elmész dolgozni, és a keresetedből megveszed a műkorit. Vagy a deszkát.
2022. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
A deszkát is a saját pénzemből vettem. Meg a korit is abból fizetném. Más munkának meg felmerült halottkém, labortechnikus.
2022. ápr. 15. 15:28
 29/49 anonim ***** válasza:
91%
De mi az a munka, amiben nem tamogatnak?
2022. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
27. És ha csúnyán megy el dolgozni? Akkor mérges leszel? :)
2022. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!