Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogat a családom...

Miért nem támogat a családom semmiben?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni. (rekreációs) kisebb versenyszinten. Meg nemrég kezdtem el gördeszkázni. Egyik ötletemet sem díjazzák. Karrier szinten sem. Azt nyomatják hogy legyek orvos. Régen meg még talán most is az akarok lenni de az állandó erőltetéssel elveszik a kedvem. Ha bármit mondok mindig azt mondják mit nem találtam már ki. (lásd korcsolya,vagy bármilyen más munka ami nem orvos).

16/l



2022. ápr. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
67%
16 évesen kicsit késő verseny szinten elkezdeni korcsolyázni....A gordeszkazassal is ez a helyzet. Értelmes terved nincs?
2022. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
36%
Azért az orvosira készülő diákjaim tudnak normálisan írni. Te a vesszőt sem ismered.
2022. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
78%

Én sem értem a szüleidet. Az orvosok is foglalkoznak más dolgokkal is. Műkorcsolyázni is lehet akárhány évesen. Azt hiszik, az orvosok csak gyógyítanak és semmi hobbijuk nincs? Eléggé nagy tévedés ez.

Ha a helyesírása nem tökéletes, még változhat. Hisz éppen ezért jár iskolába. A te diákjaid, kettes, már tudnak mindent, és úgy járnak iskolába? Akkor minek járnak?

2022. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert gyerekes dolgokat akarsz. Kevesen jutnak addig hogy keressenek is a hobbijukkal, és egyik se felnőtt fejjel kezdte az adott sportot. Te meg megélhetést adó pályát keress álmodozás helyett. Ne olyan hobbit más zsebére ami rohadt drága.
2022. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
"Én sem értem a szüleidet. Az orvosok is foglalkoznak más dolgokkal is." De ő nem más dolognak akarja, hanem versenyszinten... ami nagyon nem ugyanaz mint hobbinak.
2022. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
54%
5. És? Attól mgé elkezdhetné, kipróbálhatná, nem? Sportlni amúgy is kell. Akkor meg már csinálja azt, amit szeret is.
2022. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
57%
4. Hol látsz te gyereks dolgokat? A műkorcsolya nem gyerekes dolog. Akkor mindenki, aki műkorcsoláyzik, az gyerekes? És milyen más gyerekes dolgot látsz még a kérdésben?
2022. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
56%
De, gyerekes dolog azt várni hogy ebben támogassák tanulás helyett. mert ha nem, neki már nincs is kedve normális pályához.. Korcsolyázzon, a saját zsebére. pláne ha versenyszinten akar.
2022. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
81%

Karrier műkorcsolya v. deszkán...???


Húha...

2022. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
85%
7: a műkorcsolyát már 6évesen is késő lett volna elkezdeni, ha komoly szinten gondolta volna... Nemhogy 16évesen...
2022. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!