Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogat a családom...

Miért nem támogat a családom semmiben?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni. (rekreációs) kisebb versenyszinten. Meg nemrég kezdtem el gördeszkázni. Egyik ötletemet sem díjazzák. Karrier szinten sem. Azt nyomatják hogy legyek orvos. Régen meg még talán most is az akarok lenni de az állandó erőltetéssel elveszik a kedvem. Ha bármit mondok mindig azt mondják mit nem találtam már ki. (lásd korcsolya,vagy bármilyen más munka ami nem orvos).

16/l



2022. ápr. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
20%
8. Miért, szerinted az összes többi tinédzser nem csinál semmi mást, csak tanul, és cak ebben támogatják a szüleik? De még mindig gyerekes DOLGOKAT írtál, pedig csak egy (szerinted) gyerekes dolgot tudtál megnevezni, akkor miért használsz többes számot? Nem kötözködésből, de ezzel a lányt teljesen leszólod.
2022. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a gördeszkázást is komolyan gondolta, meg az előttevalót, és az az előttit is, csak anyuék vegyenek meg mindent szart hozzá ami kell. meg ahhoz is amit ezután talál ki.
2022. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
85%
12: volt ilyen osztálytársam... EGyütt kezdtük a zeneiskolát. Én végigjártam a 8 év zongorát, ő évente másik hangszert akart tanulni. A h. szülei meg vették neki a fuvolát, hegedűt, szaxofont, mittoménmit... A végén persze egyiket sem tanulta meg, mert nulla kitartása, szorgalma volt hozzá...
2022. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
38%
13. És te miből gondolod, hogy a kérdező ilyen? Semmi nem utal erre. Csak mert vonzza két sport, eléggé ítélkező a válaszod.
2022. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
95%
Engem érdekelne, mi az a minden, amiben nem tamogatnak. Pl milyen munka merült fel benned, az orvosi hivatas helyett, ami ugye egyertelmuen nem valo neked?
2022. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, ne hallgass a sok okoskodó válaszolóra. Lehet, ők vannak felpontozva, de egyáltalán nem ismernek téged, és a rosszat látják benned csak azért, mert vonz téged két sport.

Válaszolók, ezt is lepontozhatjátok, de nem ismeritek a kérdezőt egyáltalán. Ő azt sem írta, hogy nagy versenyszinte akar műkorcsolyázni. Rekreációs szintet írt, és KISEBB versenyszintet. Szöveget értelmezni se tud senki, csak oltani, aki 16 éves.

2022. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
21%
Tedd hozzá, hogy a gördeszka, meg a korcsolya az nem munka...
2022. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
22%
14. voltam. Esetleg a lepontozás helyett tudnátok a kérdésemre is válaszolni? Mert látom, azt nem sikerült.
2022. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
75%

14: hol írtam, hogy a kérdező pont ilyen...??


Csak eszembe jutott a saját példa, és ideírtam!

2022. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
32%
Ne mentegetőzz, a 14 is olyan agyatlan, aki szerint a kölkök minden hóbortját támogatni kéne. És de, össze-vissza váltogatásra utal hogy most tanul gördeszkázni, de már korcsolyázna, két hét múlva meg úszni akar, vagy rúdtáncolni...
2022. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!