Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámék egyre gyakrabban az...

Az apámék egyre gyakrabban az én nyakamba varrják a gyereküket. Hogy kéne leállítanom őket?

Figyelt kérdés
Jelenleg én is itthon vagyok GYED-en a 7 hónapos kislányommal,és gyakorlatilag mióta megszületett, azzal az indokkal, hogy úgyis itthon vagyok és úgyis babával vagyok, apám élettárs rendszeresen itthagyja a 1,5 éves, betegen született gyereküket. Ezzel pedig az a bajom, hogy egyrészt fárasztó a gyerekkel foglalkozni, mert szeszélyes és nyűgös, de ráadásul olyan indokokkal hagyják itt, hogy pl.a nő bulizni megy, a barátnőihez megy, körmöshöz megy,moziba mennek késő estig. Volt olyan, hogy 4 napig egyfolytában nálam volt, mert apáék összebalhéztak, a nő hazament a szüleihez és itthagyta a gyereket, hogy legyen itt mert ő munkát akar keresni, apa pedig nem tudta hazavinni mert dolgozni járt. Most pedig ismét az a terv, hogy a nő visszamegy dolgozni, és addig vigyázhatnék rá én, mert úgyis itthon vagyok és nálam jó helyen van... Ezt pedig már soknak tartom, és innentől kezdve be akarom szüntetni, hogy rám sózzák a gyereket. Hogy kellene ezt úgy közölnöm, hogy ne legyen sértődés?

2022. márc. 26. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi a baj azzal, ha egy pofátlan valaki megsértődik...

Az neked miért rossz?

2022. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
86%
53-as, ebben a szituban sem az anya, sem az apa egy kalap szrt sem ér, mint szülő. Ez is egy olyan történet, hogy a vénülő kecske elvette a csini, fiatal pénzéhes pcsát, aki valószínűleg nyávogott, hogy neki gyerek kell. A faszi belement, csak tudjon villogni továbbra is a csajjal a haverok, meg az exe előtt, közben dolgozik folyamatosan, hogy kitudja elégíteni a kis punci pénz igényét. A gyerekre meg mindkettő tesz magasról, megcsinálták, megvan, oszt' mostmár nevelje más, főleg, hogy szerencsétlen nem is egészséges. Megérik a pénzüket, tehát nem kell a csajt sem sajnálni. A bulikázás, barátnők, programok, műköröm fontosabb neki is a gyereknél.
2022. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
8%
A kérdezőnek nincs férje?
2022. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondom ha néha ott hagyja oke, DE! Cserébe te mikor hagyhatnad ott a lányod? Akár csak 1 órára is mert aludni akarnál.. Világosan mond meg hogy nem érsz rá, havi 1-2x belefer de nem napokra, meg éjszakára. Megsertodik? Így járt.. Hiaba a feltesod(??) nem vagy köteles vigyázni ra.
2022. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
9%
Ő a testvéred? Apád gyereke, mint te?
2022. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem gyereket bíztak rám, de mikor kellett valami én mindig ott teremtem egyből.

Hidd el, hogy viszonozni már nem fogják a dolgot.

Kérj tőlük te is szívességeket, hogy nyügnek érezzenek a nyakukon.

Például, ha már úgy is van kocsitok, vigyél el bevásárolni, jó sok időt tölts a bevásárlással, + vitesd magad ide-oda.

Hidd el maguktól kerülni fognak.


Vagy mondd meg őszintén, és kakild le ha megsértődnek. Ha már gyereket csináltak, neveljék. Nem tudják mekkora figyelemmel jár, így simán vállalják a következőt is, amit szintén lepasszolnak neked, "ha már úgyis otthon vagy" címszóval.

2022. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
85%
vitesd el a gyámüggyel
2022. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
0%
Ő a testvéred?
2022. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apja gyereke, akkor nyilván a testvéréről van szó, szó szerint: " apám élettárs rendszeresen itthagyja a 1,5 éves, betegen született gyereküket"
2022. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
92%

36-es a férjének mi köze hozzá, hogy a felsége mikor vigyáz a saját testvérére?


Amúgy igen, itt a kérdező apjával is gond van. Az nem kifogás,hogy dolgozik. A nő dolgozzon, neveljen egyedül is gyereket, mikor apuka lelécel és cseszik is rájuk. Az természetes, de egy pasi nem tudja egyedül megoldani? Amúgy de megtudja, azért sok esetben apukák is nevelnek egyedül gyereket, nem olyan ritka az.

2022. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!