Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámék egyre gyakrabban az...

Az apámék egyre gyakrabban az én nyakamba varrják a gyereküket. Hogy kéne leállítanom őket?

Figyelt kérdés
Jelenleg én is itthon vagyok GYED-en a 7 hónapos kislányommal,és gyakorlatilag mióta megszületett, azzal az indokkal, hogy úgyis itthon vagyok és úgyis babával vagyok, apám élettárs rendszeresen itthagyja a 1,5 éves, betegen született gyereküket. Ezzel pedig az a bajom, hogy egyrészt fárasztó a gyerekkel foglalkozni, mert szeszélyes és nyűgös, de ráadásul olyan indokokkal hagyják itt, hogy pl.a nő bulizni megy, a barátnőihez megy, körmöshöz megy,moziba mennek késő estig. Volt olyan, hogy 4 napig egyfolytában nálam volt, mert apáék összebalhéztak, a nő hazament a szüleihez és itthagyta a gyereket, hogy legyen itt mert ő munkát akar keresni, apa pedig nem tudta hazavinni mert dolgozni járt. Most pedig ismét az a terv, hogy a nő visszamegy dolgozni, és addig vigyázhatnék rá én, mert úgyis itthon vagyok és nálam jó helyen van... Ezt pedig már soknak tartom, és innentől kezdve be akarom szüntetni, hogy rám sózzák a gyereket. Hogy kellene ezt úgy közölnöm, hogy ne legyen sértődés?

2022. márc. 26. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
92%
Mért alap, hogy hazudunk, 49-es? Nem hazudunk, hanem vállaljunk az álláspontunkat. Mert igazunk van. És felnőttek vagyunk. És nem félünk.
2022. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
89%
Azért elég szomorú ez a szituáció.. adott egy anya, aki nyilván menekül a beteg gyerek mellől. Adott egy apa, aki egyértelműen minimálisan sem hajlandó a gyerekével törődni (mondjuk ha semmiben sem támogatja az anyát, akkor megértem hogy miért menekül a nő) adott a féltesó, akit belerángatnak a szituba amivel egyikük sem boldogul.. itt mindenki vesztes, de főleg a kisgyerek. Mi az istenért nem tudnak külső segítséget kérni felnőtt emberek ha képtelenek kezelni a helyzetet, minek rángatnak bele rokont?
2022. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
27%
jaa, hogy szidnom kellett volna a nőt: hát mit képzel magáról hogy nem boldogul egy sérült gyerekkel, mikor a pasi szarik bele mindenbe? Szarul kezeli a helyzetet, ezt tény. De az is tény hogy kegyetlenül nehéz egy beteg gyerekkel. Főleg ha a férfi szart sem ér mint társ és mint apa.
2022. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
91%

#53, pl.a nő bulizni megy, a barátnőihez megy, körmöshöz megy,moziba mennek késő estig


Vihetné a gyerekét pl. korai fejlesztésre, amíg nem késő.

2022. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%
Mégha nem is boldogul a beteg gyerekkel, ezt ő és a párja vállalta be, nem a kérdező. Neki semmi kötelezettsége nem lenne itt. Nem egymás nyakába vállaljuk be a gyerekeinket, mint általában az életben a feladatainkat sem. Ha legközelebb nálam hagynák a gyereket több napra a beleegyjezésem nélkül, és biztos hívnám a gyámügyet.
2022. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
35%
Azért engem ez nagyon emlékeztet egy másik kérdésre, ott az új nő adta szentet hogy ő mennyit törődik a csávója 16 éves lányával, és de szar anya az ex nő. Ellenben arról hallgatott hogy a gyerek apja mi a fenét is csinál hogy az új nő intéz mindent a kiscsaj körül. Na itt ugyanezt látom: az anya szar mert ott hagyja a gyereket, de apu mentegetve van, mert ő "dógozik", és ez elégséges indok más nyakán hagyni napokra egy másfél évest... Hát a fater viselkedjen már apaként ha a nője besokallt, ne lőcsölje a gyereket egy másik nőre az anya helyett.
2022. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
93%
Hát az apa sem úgy tűnik mint az apák gyöngye a leírtak alapjan 😒
2022. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
93%
egyetértek az utolsóval. Egy beteg, sérült gyerek még két embernek is pokolian leterhelő. Persze a fater itt lazán kihúzza magát a szituból...
2022. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj hogy a leírtak alapján mindkét szülője megpróbálja kihúzni magát.
2022. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyitod ki az ajtát.
2022. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!