Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sikerült egy ubuntu vps-t...

Sikerült egy ubuntu vps-t véletlenül leállítanom sudo shutdown -h paranccsal, így nem meghalt csak leálllt?

Figyelt kérdés
A vps szolgáltatómnál a control panelen nem látszik az a szerver, én életre tudom ennek ellenére valahogy kelteni?

#linux #VPS #Shutdown #shutdown -h now
2018. máj. 22. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most nem reagál semmire a szerver, akkor nyugodtan nyomj egy reboot-ot a kontrol panelen.
2018. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azóta megtaláltam a controlpanelen a dolgokat. De ahol mondjuk nincs controlpanel, ott ilyenkor meg van az ember lőve? Nyílván olyankor megy a telefon:

Kedves szolgáltató tessék bekapcsolni az xy szervert, mert kikapcsoltam én hülye. Tessék várni, kapcsolom mindjárt.

Van ilyen?

2019. dec. 30. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én több VPS szolgáltatót próbáltam már, illetve jelenleg is többet "használok" (van pár céges weboldal, aminek én kezelem a VPS-ét), és mindenhol van control panel, ahol leállíthatod, újraindíthatod és újratelepítheted a VPS OS-t. Ezek alapszolgáltatások, a legtöbb szolgáltatónál ennél több beállítási lehetőség van. Van összehasonlítási alapom. Meg szeretem letesztelni a különböző VPS szolgáltatókat, ahol van próbaverzió, mind kipróbáltam és megtaláltam a legjobbakat. :)

Egyébként nem kizárt, hogy létezik olyan szolgáltató, aminek nincs control panelje, de az nagyon gáz lenne, mert ha bármi gond van, várni kell az ügyfélszolgáltatra (meg az ő munkaidejükre), és ha nekik van ilyen funkció, miért nem tudnak adni az ügyfélnek? Bár ilyen szolgáltatóról nem tudok, de ha létezne és megtalálnám, én azonnal ott is hagynám őket! Van bőven jó és minőségi VPS szolgáltató. :)

2019. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Indítsd újra.
2022. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!