Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék menni többet a...

Nem szeretnék menni többet a nagynénémhez körmözni, mit mondjak?

Figyelt kérdés

2 hetente szoktam menni hozzá gél lakkot cseréltetni.

Korábban egy szalonban dolgozott, ahová járok amúgy is más miatt. Közel volt, útba esett. Mindig jó volt a hangulat ott.


Utána terhes lett és mondta, hogy otthonra is fogad majd vendégeket gyerekek mellett, menjek nyugodtan. De ez így katasztrófa...

Messzebb lakik, szóval valakinek el kell vinnie kocsival, aztán értem jönni.

Otthon van ugye a kicsivel, ezért a nagyot sem hordja egész napra óvodába. Én csak délután tudok menni, amikor már mind a két gyerek otthon van.

Régen azért 1 óra alatt végzett, most van, hogy 2,5 órát ülök ott, mert éppen sír a kicsi, a nagy hisztizik, éhes a kicsi, szomjas a nagy. És undorító sokszor, amiket csinálnak. Volt olyan, hogy a nagyobbik behozta a bilit és nekiállt ott mellettünk sz__rni. Vagy nekiállt szoptatni a kisebbet az asztal másik oldalán.

A munkájában is hanyagabb lett, nem csinálja már annyira szépen, precízen. De olyan is volt, hogy mondta, nem-e csinálhatná meg legközelebbre azt, amit mutattam, mert hogy én vagyok az utolsó vendége és fáradt...


És ami még nekem fura, hogy ugyanúgy elkéri tőlem is a teljes árat... Nem az a havi 10 ezer forint zavar, hanem hogy családon belül ez nekem furcsa. A szalonban nem neki fizettem, hanem a recepciónál, így az más volt valamivel. Lényeg a lényeg, hogy nem mennék hozzá már többet. Mindig megbeszéljük a következő időpontot, most mondtam, hogy eléggé összevissza leszek, de majd írok, hogy mizu. Gondoltam hogy érti, erre ő írt, hogy hogy állnak a körmeim, nem-e akarok elmenni hétfőn vagy kedden?

De közben én már kértem máshoz időpontot egy hónapja. Szóval látni fogja, hogy van körmöm ugyanúgy továbbra is.


Nem akarom megbántani se.


2022. márc. 13. 17:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
94%
Ugy latom sokan szeretnek itt a nappali kozepen sz@rni...
2022. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
93%
Én is úgy látom.... és számukra elfogadott hogy a kölyök bárhova szrhat. Akkor az ilyeneknek a szájukba egy jó adagot!
2022. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
86%

Az az alacsony százalékos okoskodó ne offoljon már tovább, mert nem lehet tőle követni a normális válaszokat.

Olyan kellemetlen vagy és nagyon kínos, ahogy gondolkodsz erről a szituról.

Kérdező!

Sajnos nem lehet a teljes igazságot elmondani, mert a rokon nagyon primitív és pénzéhes, a leírtak alapján.

Én is azt mondanám amit a többség ajánlott, hogy hivatkozz a távolságra/időre, valamint kamuzd be, hogy lenöveszted aztán, hogy meggondoltad és csak töltetsz.

Nagyon sajnállak ez egy irtó kellemetlen szitu és nem miattad.

Nekem is 2 gyerekem van, de lesülne a bőr a képemről, ha a fizetős vendéggel így bánnék, még ha rokon is.

2022. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
90%

Na az offoló talán végre eltűnt, vagy újra elolvasta a kérdést, és rájött, hogy nem az volt oda írva, hogy “szerinted neveletlenek-e a gyerekek?” 😀


Hivatkozz az időre, gondolom munka után mész, 2,5 óra plusz utazás nem kevés. Mondhatod hogy több lett a munkád mostanában, reggel később érsz be ezért tovább vagy stb, ha esetleg már jó ideje kijárat hozza és emiatt gyanakodna.

Mondhatod hogy lenoveszted, gondolom úgy se talalkoztok olyan gyakran, hogy lássa. Ha meg mégis, akkor mondod, hogy mégse birtad ki, és találtál valakit aki gyorsan elvállalt munka után, mikor ráértel.

Felesleges belemenni, hogy a gyerekei (is) zavarnak, és nem is hazudsz, mert a távolság és a lassú munka része a problémadnak.

Alapvetően nem hiszem hogy bántani kene a nagynenit meg jól az arcába mondani hogy mi a bántanak dolgozik ha csak szenved, bár igaz, hogy kicsit pofátlan dolog szalon árakon dolgozni nem szalon körülmények és nem szalon minőségű munka okán.

2022. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
97%
És az az illető, aki el szokott téged fuvarozni, meg érted megy, vagy megvár, meg még a csúszásokhoz is alkalmazkodik, ő mit szól ehhez az egészhez? Én a helyében lázadnék.
2022. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:
Semmit, vagy a barátom hoz-visz, vagy a tatám, aki nyugdíjas.
2022. márc. 14. 16:54
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hivatkozhat rájuk is, hogy nem akarod túlságosan igénybe venni az idejüket.
2022. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
100%
Ó jesszus! Én is hasonló miatt hagytam ott a fodrászt. A folyosón csinálta a hajam, és a 3-4 éves kisfia mindig odajött, kapcsolgatta a tartóban a hajszárítót, sprayeket fújkálta. Illetve ott volt a fürdőszobájuk ajtaja konkrétan a fodrászszék háta mögött, és láttam egyszer a tükörből, hogy a kedves kisfia letolt gatyával a zuhanykabinba pisál. Anyuka pedig legalább az ajtót becsukná... Na meg olyan is volt, hogy egy satírozást 4 órát csinált, mert közben elkezdte nézni a nappaliban a sorozatot, és fél percekre leállt, hogy odakoncentráljon.
2022. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
92%

Nem is értem ennek mi értelme így, főleg ha több vendéget is vállal egy napra. A gyerekeknek se hiszem, hogy jó, hogy anyuka alig bír foglalkozni velük, mert egész nap jönnek hozzá. A nagyneni nem sík ideg, hogy ezer fele kell szakadni a folyamatosan?

Vagy oldja meg a gyerekek felügyeletet addig, vagy ne vállalja túl magát.

2022. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!