Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék menni többet a...

Nem szeretnék menni többet a nagynénémhez körmözni, mit mondjak?

Figyelt kérdés

2 hetente szoktam menni hozzá gél lakkot cseréltetni.

Korábban egy szalonban dolgozott, ahová járok amúgy is más miatt. Közel volt, útba esett. Mindig jó volt a hangulat ott.


Utána terhes lett és mondta, hogy otthonra is fogad majd vendégeket gyerekek mellett, menjek nyugodtan. De ez így katasztrófa...

Messzebb lakik, szóval valakinek el kell vinnie kocsival, aztán értem jönni.

Otthon van ugye a kicsivel, ezért a nagyot sem hordja egész napra óvodába. Én csak délután tudok menni, amikor már mind a két gyerek otthon van.

Régen azért 1 óra alatt végzett, most van, hogy 2,5 órát ülök ott, mert éppen sír a kicsi, a nagy hisztizik, éhes a kicsi, szomjas a nagy. És undorító sokszor, amiket csinálnak. Volt olyan, hogy a nagyobbik behozta a bilit és nekiállt ott mellettünk sz__rni. Vagy nekiállt szoptatni a kisebbet az asztal másik oldalán.

A munkájában is hanyagabb lett, nem csinálja már annyira szépen, precízen. De olyan is volt, hogy mondta, nem-e csinálhatná meg legközelebbre azt, amit mutattam, mert hogy én vagyok az utolsó vendége és fáradt...


És ami még nekem fura, hogy ugyanúgy elkéri tőlem is a teljes árat... Nem az a havi 10 ezer forint zavar, hanem hogy családon belül ez nekem furcsa. A szalonban nem neki fizettem, hanem a recepciónál, így az más volt valamivel. Lényeg a lényeg, hogy nem mennék hozzá már többet. Mindig megbeszéljük a következő időpontot, most mondtam, hogy eléggé összevissza leszek, de majd írok, hogy mizu. Gondoltam hogy érti, erre ő írt, hogy hogy állnak a körmeim, nem-e akarok elmenni hétfőn vagy kedden?

De közben én már kértem máshoz időpontot egy hónapja. Szóval látni fogja, hogy van körmöm ugyanúgy továbbra is.


Nem akarom megbántani se.


2022. márc. 13. 17:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
85%

Az szép, még jobban jár egy-egy vendéggel, mint mikor szalonban dolgozott, gondolom ott volt minimum valami bérleti díj féle, most meg elteszi az egész pénzt egy gány munkáért.


Mondd meg szerintem is, hogy találtál közelebb körmöst, munka után nem tudsz már még hozzá is elmenni mert nem fér bele.

2022. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
94%
Én is voltam olyan körmösnél, a lakásán hogy míg csinálta a körmöm, addig a kölyköt elvitte az anyja sétálni. Hazajött a férje, leöltözött, gatyára vetkőzött, és úgy járkált a lakásban. Annyira kínosan éreztem magam. A körmöm nagyon gány lett, másnap elmentem sos-be egy másikhoz aki leszedte és újat csinált, azóta hozzá járok, hibátlan a körmöm azóta. Soha nem mennék többet lakásra, csak szalonba körmöshöz.
2022. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
40%

"Szerencsére mindenki maga eldöntheti, mivel kíván utazni."

Meg hogy kihez jár körmöshöz. Neked mégsem megy...

2022. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
94%
Hát mondd csak meg neki, hogy neked ez nem fér bele az idődbe. Gyakorlatilag nincs amiért ez megérje neked. Nem jó az ár, a munka, a közlekedés, a környezet. Mégis minek mennél? Nem éri meg. Egyszercsak nem mész. Ha kérdi, hááát, látom, neked sem egyszerű így gyerekek mellett, nekem is messze van.
2022. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:
23-as, neked őszintén mi a bajod? Nem kell kötözködnöd, nem kötelező válaszolni a kérdésre. Van sok másik az oldalon, hajrá!!:)
2022. márc. 13. 20:27
 26/79 anonim ***** válasza:
78%
Meg kell mondani egyenesen és tisztán, még ha kicsit kínos és nehéz is, de ennél nincs jobb út.
2022. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképpen mond meg neki, hogy nem mész többet. Találtál egy közelebbi helyet, ahová egyszerűbb járnod. Azért abba ne menj bele, hogy zavaróak a gyerekei meg egyébként is rosszul dolgozik, ezeket hagyd.


Ha nem szólsz neki, hogy nem mész hozzá többet, csak lemondod az időpontot hogy majd máskor/ vagy nem tudod mikor az nem vezet jóra, ebben az esetben jogosan meg sértődhetne.


Annak érdekében, hogy megmaradjon a jó kapcsolat köztettek, ne sunnyogj, mond meg őszintén, hogy máshoz fogsz járni.

2022. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Nem tudom megoldani az oda-vissza utat, mert eleg zsufolt het elott allok. Van egy csomo elinteznivalom, amelyek idohoz vannak kotve, nem csuszhatok. Most egy gyorsabb megoldast kell talalnom. Majd halljuk egymast. Puszi
2022. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
30%

Jezusom ez nagyon gaz!

En se mennek a helyedben a nagynenedhez..


En meg forditva :D olyan rokonnak nem vagyok hajlando elkesziteni a kormeit aki: folyton sir panaszkodik es figyelj!! :D a legjobb mikor "nezd,a korabbi kormosom igy szokta csiszolni megmutatom." meg "nezd ezt mikor a Julihoz jartam igy......" NA ezt nem :D ez a masik oldal!!


Odament bilizni a gyerek 🤣🤣🤣 ezen sirtam kerdezo!!!! Ugyeeeeee nem kerdes h nem hozza mesz!

Amugy nekem 4 het alatt no le totalisan a gellakkom! A 2 het teljesen "luxus" :D de orulok ha a vendegeim majd 2 hetente jonnek.


Es eszembe nem jutna ilyen helyzetbe hozni senkit mint teged a nagynened!

2022. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
12%

"Odament bilizni a gyerek"

Basszus, hova ment volna szerencsétlen gyerek? Hiszen otthon volt! Tudta a kérdező, hogy nem egy szalonba megy, hanem egy kisgyerekes anyuka otthonába! Mire számított? Azt is tudta, hogy nem lesz bébicsősz, aki majd vigyáz a gyerekre, amíg ők körmöznek.

2022. márc. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!