Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodban mindenkinek...

A családodban mindenkinek saját törülközője van?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy kérdésnél, hogy nem mindenhol van igy, van ahol mindenki azt használja amelyik éppen száraz.Ez mennyire gyakori?
2022. márc. 1. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
20%
4 pipás ismeri mindenki a stilusod . te vagy aki letrollozol másokat.
2022. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
80%

4 pipám azért van, mert 78%-os vagyok. Aki 80% körüli, azoknak mind 4 pipájuk van. Szerinted egyedül vagyok ezzel az oldalon?


Nem azt mondtam, hogy a válaszoló troll, láttam, hogy kérdezi, miért van lepontozva. Gondoltam, megnézem, mert ez általában a stílus szokott lenni. Most nem, most oda nem illő választ adott. Szerintem azt hiszik, troll, de cáfoljanak meg, akik lepontozták.

2022. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is úgy van mint az 51-es válaszolónál.Kivesz mindenki 1-et, azt használja, ilyen formán a sajátja, nem törölközünk egymáséba....de külön szín vagy bármi szerint nincs külön én párban veszem a törülközőket és ugyanolyan színűek a párok, max. a gyereké a más színű, de már ő is "nagy", lassan neki sem lesz más színű...Törülköző szárítós a radiátor , a férjemé van felül, én középre teszem, a gyereké alul...
2022. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
58%
A troll vagyok. Kitörőben, az ember nem választhatja meg a családját. Csak akkor fürdök, ha megyek valahová. Pl. egyetemre. Nem mindenkinek könnyű...
2022. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
20%
ugyanaz a bszogató, stílus. ott vagykb minden kérdésnél és kötekedsz
2022. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
44%
Ez megható, de nem ez volt a kérdés.
2022. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam kötekedni, válaszolok kérdésekre. Te viszont most mit csinálsz?
2022. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
66%
(Egy ilyen kérdést, aminél azt hiszed, hogy válaszolok, linkelj már be légyszi, hogy legalább a helyesírás hibátlan-e.)
2022. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
2022. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
77%
Hogy értendő az, hogy saját törülköző? Hogy mindenki csak bizonyos törülközőket használ a sokból, vagy hogy egy törülközőt egyszerre csak egyvalaki használja? Mert nálunk az utóbbi jelenti azt, hogy mindenkinek saját törülközője van. Mosás után simán van, hogy azt használjuk, amit korábban (mosás előtt) másvalaki használt, de amúgy külön kéztörlőket, fürdőlepedőt stb. használunk, tehát pl. egy kéztörlőbe csak egyvalaki törli a kezét.
2022. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!