Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodban mindenkinek...

A családodban mindenkinek saját törülközője van?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy kérdésnél, hogy nem mindenhol van igy, van ahol mindenki azt használja amelyik éppen száraz.Ez mennyire gyakori?
2022. márc. 1. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
93%

Jajj, #11 vagyok, félreértettem a kérdést😂azt hittem a mosott törölközőkről van szó xd


Szóval mindenki azt használja, amit elővett. Másét nem használjuk. Előfordul nagy ritkán , hogy hasonló színű a másiké és összekeverjük, de ha egyből észrevesszük, akkor megy a mosásba. Szerencsére ez tényleg nagyon ritkán van, mert mindenki máshol szárítja.

2022. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk se volt megszabva, kivettem egyet a szárazak közül, megtörülköztem, aztán ment a mosásba.

Szóval, nem a más által használtat használtam, mindig tiszta volt, de nem volt meghatározva, hogy melyik, kié.

2022. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim válasza:
88%
Mindenkinek küldön van. Kéztorlesre van közös
2022. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyenről még csak nem is hallottam.
2022. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
84%
mi mindig azt használjuk, ami a rakás tetején van :D mi mindig mossuk őket :)
2022. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
42%

Milyen hülye kérdés ez?!

Nálunk van külön testre, arcra, kézre,fenékre (van Bide es azért). Gondolom fogkefét sem használtok ketten egyet

2022. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
85%
Fejenként 2.
2022. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
93%

Igen, mindenkinek külön. A színeket tudjuk, ki melyiket szokta.. Ha újakat veszek, akkor egyértelműen tudjuk kié, szín szerint.


Viszont nálunk a csap mellett a keztorlő közös. Azt kb két - három naponta cserélem.

2022. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
85%
Otthon volt persze, eszembe nem jutott volna a szuleimét használni, de a párommal néha össze cseréljük egymással, nem direkt csak van hogy nem figyel az ember, de nyilván egy olyan emberrel akivel folytonos nyálcserét stb-t folytatsz az más …kit érdekel…
2022. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim válasza:
81%
Alap. Mindenkinek más színű, plusz rá lett hímezve a sarkába mindenkinek a saját neve, vagy csillagjegye... Nem túl egészséges az, hogy csak 1 van az egész családnak, tekintve, hogy előtte azt valaki más használta, hogy megtörölje magát mindenhol fürdés után, majd neked ugyan azt kell használni.... És lehet az családtag is akkor is a hideg ráz...
2022. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!