Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban egy 30 körüli...

A mai világban egy 30 körüli ember, hogy tud saját családi házat venni, építeni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 19:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
71%
Be kell vállalni hozzá 3 gyereket, meg egy rahedli hitelt.
2022. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy, vagy beéri lepukkant romos házzal.
2022. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
22%

Szakmunkast végez, elkezd dolgozni, majd 1-2 év után ugyanabban az irányban bsc majd msc diplomát szerez.

Ezzel egyetem után (26 év körül) meglehet a bruttó 1M fölötti fizetés magyarországon is

2022. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
83%
Én nem igazán politizálom, nem is követem az aktuális baromságokat... de nem tudom kinek köszönhetem azt meg, hogy totál el lettem lehetetlenítve ettől. Gyereket nem akarok. Végig güriztem a 20-as éveim, hogy összehozzam a hitelmentes házat, erre azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet ér a pénzem. Szóval bárkinek is volt ez az érdeke, köszönöm szépen! :D #1 voltam.
2022. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ment. Vállalkozni kell, vagy tanulni, vagy külföldön melózni. De ráérsz utána is, inkább egyensúlyra törekedj az életben, munka kapcsolat hobbi stb, nem a háztól leszel boldog.
2022. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
16%
Úgy, hogy már suli mellett diák melózott. Gimi után meg egyből(18 évesen) felvették 8 órába. Később vállalkozó lett. Azóta van 3 alkalmazottja. Otthon él, lakbért, kaját nem kell fizetnie (néha azért bevásárol; új háztartási gépeket, ételt ilyesmit(amit úgy kell rátukmálni a szülőkre, mert nem szeretnék ha költene rájuk)) Most 26 éves és elköltözött a saját emeletes házába, amit javarészt ő épített fel.
2022. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
84%
Igazán gratulálok az itt válaszolóknak, akik ezt így összehozták.. tényleg nem savanyú a szőlő, vagy ilyesmi, de azért azt vegyétek észre, hogy ez az átlagra nem jellemző. Most nehogy már mindenkinek 100%-on kelljen pörögnie ahhoz, hogy egy tetves háza legyen. Nem iszom, nem drogozom, nem is bagózom, hülyének sem gondolnám magam... mégis szívok tök átlagosként. :) (#1, #4)
2022. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Én összegyűjtöttem önerőt és hitelt vettem fel, nem az ördögtől való, egy kicsivel kevesebb a törlesztőm, mint amennyi a lakbér volt amikor albérletben laktam.
2022. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim válasza:
61%
Tanuld meg a vályogvetést ettől a bácsitól és akkor megcsinálod magadnak a házadat ingyen: https://www.youtube.com/watch?v=_3Uqt_P1szs De minek ház, amikor ez a jurta is tökéletes?: https://www.youtube.com/watch?v=yDTwdG_KMbY
2022. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Én sem tudom megérteni, van egy gyermekem aki 5 éves, terhesség óta egyedül vagyok vele. Albérletben lakunk, tanulok, dolgozok és figalmam sincs mikor tudom azt mondani neki, hogy végre saját házunk van. Más korombeliek meg építkeznek, költöznek az új házba.
2022. febr. 7. 20:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!