Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban egy 30 körüli...

A mai világban egy 30 körüli ember, hogy tud saját családi házat venni, építeni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 19:45
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó miből gondolod hogy 0 megtakarításom van? Azt sem tudod mit dolgozok, mit tanulok, mennyit keresek ,hol élünk, mekkora albérletben? Nevetséges, hogy az emberek ennyire lenézik az egyedülálló anyákat. A gyermekemről soha nem mondanék le, és bár nehezebb így az élet, mégis sokan megcsinálták már előttem is, és én is megfogom.
2022. febr. 11. 19:43
 52/53 anonim ***** válasza:
87%

Én nem értem, mit hepciáskodsz...


Senki nem mondta, hogy lenézi. Annyit mondott az a kommentelő, hogy a mai világban egy egyedülálló anyának kb. 0 esélye van saját otthonhoz jutni, de gondolom, ezt te is látod, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést.


Senki nem néz le, de ne haragudj, ez egy tény, hogy nemigen fogsz lakáshoz jutni. Max. ha párra lelsz és összerakjátok, amitek van. Egyedülálló anya kb. lakáshitelt sem kap, csak ha brutál kiemelkedően keres.


Te feltetted azt a kérdést, hogy jutnak ma 30 évesek saj@t otthonhoz. Itt sokan tényszerűen leírták, hogy 5 éves gyerekkel lényegében sehogy, nélküle is csak segítséggel, külföldi munkával, sok hitellel.


Hiába sértődsz meg, tényleg az az igazság, hogy az embernek gyermekvállalás előtt át kell gondolnia a hosszútávú terveit, mert ha gyereked van, onnantól anyagilag sokkal sz*rabbul fogsz állni, mintha nem lenne.

2022. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
91%
tisztességesen sehogy.
2022. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!