Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodban mindenkinek...

A családodban mindenkinek saját törülközője van?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy kérdésnél, hogy nem mindenhol van igy, van ahol mindenki azt használja amelyik éppen száraz.Ez mennyire gyakori?
2022. márc. 1. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
88%

Igen, némelyek tényleg túltolják. Én például nem cserélek minden áldott nap konyharuhat, meg keztorlőt se. Hárman hasznalunk egy (!!?) keztorlőt (uramisten, ilyet!), viszont azt két - három naponta cserélem.


Törölköző és furdolepedo, köntös mindenkinek van saját, azt nem használjuk egymásét.


Viszont egymás papucsat simán felvesszük, ha éppen az esik útba.


És igen, a gyerek fürdővizeben is simán megfurodtunk úgy kb 4 éves koráig egyikünk. Óriási sarokkad, háromnegyedig habos vízzel, saját kicsi gyerekem után. Hát annyira nem pazarlunk, hogy ettől "kirazzon a hideg".

2022. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
75%
#21: Csak az uszodában meg a strandon.
2022. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
50%

#33 Kár ezt túlmagyarázni, nem érsz senki nemi szervéhez.


Ilyen alapon megfogod a panelbejárat kilincsét, kapaszkodsz a buszon, ahol kitudja milyen hugyoskezű drogos csöves lógott, majd betolsz egy sarki fosatós gyrost és rögtön a fél város nemi szerve a szádban van.


Ja és érvelési hibád:

[link]

2022. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
87%

És le lehet pontozni, egy szóval nem mondtam, hogy innetől egy törölközőbe törölközzön a család, de ez a "baromira nem higiénikus és gusztustalan" dolgot sem kell túldrámázni, senki nem fog belehalni ha egyszer véletlenül összekeveri a törölközőket.


De gondolom itt mindenki atom higiénikus és rögtön 3 törölközőt használ, mert hát mégsem oda törlöm a farkam ahova a seggem az arcomnak meg kell a harmadik... :D


És persze mindenki azonnal ki is mossa mert hát a vizes törölközőt bevágni a ruháskosárba elég jó baktériumtenyészetet jelent.

2022. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
88%
Logikus h külön törölközö van.
2022. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
81%
anno stafirungba azért volt annyi törölköző, legyen mindenkinek saját. ( esküvőre ajándékba több 10 - évvel ezelőtt előszeretettel vettek törölközőket - konyharuhákat. ( legalábbis mi kaptunk )
2022. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk mindenkinek megvan a saját törölközője. Én azt hittem volna hogy ez mindenhol evidens. Aztán az akkori párom amikor nálunk aludt elment fürdeni, akartam neki bevinni törölközőt, mert elfelejtettem, erre látom, hogy ami a keze ügyébe került törölköző azzal törölközött meg. Eléggé furcsálltam. Aztán mikor náluk voltam és együtt fürödtünk, kérdeztem tőle hogy "és törölközőt hoztál be?", mondta hogy nem, nem kell, ott lógnak. Kérdeztem hogy "de azt nem használta már más?" amire az volt a válasz hogy de, de már száraz. Nekem nagyon furcsa volt, de ezekszerint van, ahol ez a megszokott. :D

Nem ez volt az egyetlen furcsasága, nem véletlenül nem vagyunk már együtt, de elég sok érdekes dolgot megtapasztaltam mellette, az biztos.

2022. márc. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
4%
Nem, nem is fürdünk rendszeresen sajnos anyagi okok miatt.
2022. márc. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
71%
Basszus, azt hittem, az a kérdés, hogy friss törülközőből van-e mindenkinek külön, pl. szín szerint (nálunk csak nekem van, mert a nagyot szeretem, mások a normál méretűt), de van, ahol két mosás közt is közös? :O
2022. márc. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
26%
Nincs külön törölköző. Mind fehér, mind ugyanolyan. Mind száraz, mert nálunk csak egyszer haszanaltosak, utána megy a szennyesbe
2022. márc. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!