Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatta meg velem...

Hogy csinálhatta meg velem ezt a saját rokonomon?

Figyelt kérdés

Unokatestvérek vagyunk, fél évvel fiatalabb nálam. Emiatt szinte együtt nőttünk fel, mindig együtt voltunk a nagyszüleinknél, nyaranta együtt vittek minket tengerpartozni, ugyanabba az ovis csoportba jártunk, általános iskolásként végig padtársak voltunk. Ő volt a legjobb barátnőm és már-már a testvérem is. Péntekig.

Felhívott a barátom, hogy szeretne beszélni velem, este ha elénk jön kocsival, ki tudok-e menni? Kérdeztem, hogy miért nem jön be, egész héten nem is találkoztunk. Mondta, hogy dolga van utána, inkább menjek ki. Rossz érzésem volt alapból, de arra nem gondoltam, hogy szakít velem 1, és elmondja, hogy nyár óta kavar a hátam mögött az unokatestvéremmel 2. Vagyis állítja, hogy december végéig semmi nem történt, de mégis titokban találkozgattak már közel fél éve.


Utána felhívtam az unokatestvéremet, hogy ez mi, de kétszer nem vette fel, harmadjára kinyomta a telefont, utána el sem értem. Írtam neki facebookon, ott annyit írt vissza, hogy sajnálja, de szerinte erről nekünk nem kéne beszélgetnünk és nem tud mit mondani nekem. Azóta meg sem nézi az üzeneteimet. Tegnap írt a volt barátom, hogy összeszedte a náluk lévő cuccaimat, és hogy elhozná őket, meg akkor elvinné azokat, amik nálam vannak és az övé. Nem közvetlen a ház előtt állt meg, amikor ment el, láttam, hogy az unokatesóm is ott ült mellette a kocsiban...

És az a legrosszabb, hogy ő tényleg bármilyen srácot megkaphat magának. Gyönyörű, magabiztos, felnőtt férfiak is utána fordulnak. Mindig ha unatkozik, elkezdi valakinek hülyíteni a fejét, tavaly volt olyan, hogy azért ment rá egy évfolyamtársunkra, mert zavarta, mennyire nyálasak a barátnőjével és hogy kíváncsi volt rá, kitart-e a nagy szerelem és hűség akkor is, ha bedobja magát a srácnál. Nem értem, miért kellett az én kapcsolatomat is tönkretennie. 2 éve együtt voltunk, nem éreztem, hogy lett volna bármi baj a kapcsolatunkban. És tudom, hogy kevés esély volt rá, hogy ő legyen a gyerekeim apja, a férjem, vagy bármi, de nagyon nagyon szeretem/szerettem és szerelmesek voltunk. Nem értem, miért tette ezt tönkre.

Az anyám is felhívta a nagynénémet, hogy ő mit tud, vagy mi történt, mert tényleg hozzám annyi infó jutott el, amit a barátom elmondott pénteken. A nagynéném azt mondta, hogy ő nem akar beleszólni a gyerekek dolgába és hogy kavarni se akar.


17 évesek vagyunk mind a hárman.


2022. febr. 6. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Azt ugye tudod, hogy két ember kellett hozzá? Ha a pasid veled akart volna lenni akkor nem csal meg, itt lényegtelem h unokatesó ,tesó vagy sem.


Ilyen emberért meg nem is kár.

2022. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Megszabadultál egy hülyegyerektől, ennyi. Tudom, hogy most nem úgy látod de két közel álló emberről is bebizonyosodott, hogy nem lehet megbízni bennük. Jobb ez 17 évesen, mint akkor amikor már tétje van. Hidd el a kis riherongy majd pár hónap múlva megunja a dolgot aztán újra barátkozni akar. De ne engedd, és ha te leszel a szar alak meglehet mondani, hogy te nem tudsz azonosulni az ő dolgaival.
2022. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Feltekeny. Hidd el, hogy most miutan mar kiderult a disznosaguk, mar nem lesz olyan erdekes neki az exed.

Most egy ideig sz@r lesz az biztos, de en biztos, hogy megprobalnek minel elobb tovabb lepni.

A csajjal megszakitanek minden kapcsolatot, de a nagynenid is meger egy miset. Persze, hogy "mossa kezeit" eleg sz@r lehet beismerni, hpgy a lsnya egy kurv*.

Tiltsd le oket.

2022. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Megszabadultál a két szutyoktól, örülj neki! Inkább most, mint később!
2022. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Mélylevegő, és mosolyogj mikor meglátod őket, ha a szíved szakad is meg, mert nekik most ezzel teszel be a legjobban. Én biztos otthonra tartanám a szomorúságot, és levegőnek nézném őket, hogy ha ők így, akkor te meg úgy.

Szerintem is az unokatesódnak csak addig volt érdekes, míg a fiú el nem mondta Neked, most már learatta a babért, ez is pipa, és új kihívást fog keresni. A srácot bepalizta, Téged átvert, lépj túl rajtuk. És véletlenül se menj ezek után tovább vele egy suliba. Túlságosan beléd veszett, a saját életét kellene élnie, és tiszteletben tartani a tiéd.

2022. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem a pasas nemsokára ott fog kaparni és szűkölni az ajtódnál, mint egy kutya, miután a csaj kidobta, mert már nem lesz benne kihívás.

Undorító, de vannak ilyen nők, én is ismerek ilyet, ez valami kényszeres betegség, hogy mindenki kell. És nem ismernek barátságot, nekik az az első, hogy minden pasi a lábuknál heverjen. Szerintem ez valami kisebbségi komplexus lehet, mindenesetre nem egy normális dolog. Ezt a két ganét ne hiányold, és nehogy visszafogadd ezt a szemetet.

2022. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is a 3-assal értek egyet, és hogy a szülőknek itt dolga lenne egyrészt nevelés terén, másrészt ha már segítséget kért anyukád a nagynénédtől (infót), akkor kéne adnia!! Neki is van vaj a füle mögött és minden közös ismerősnek, aki napi/heti kapcsolatban van a barátoddal és unokatesóddal.
2022. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Nagy szemétség volt mindkettőjüktől, én megszakítanám velük a kapcsolatot. Ne sajnáld, legalább megtudtad milyenek.
2022. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Hányinger mindkettő. Nyugtasson a tudat a pasi hamarosan vissza akarja könyörögni magát hozzád. De te ne hagyd. A ribivel is szakítsd meg a kapcsolatot, ne menj el családi eseményekre ahol ott van, ha kérdezik mond el mindenkinek miért nem mész.
2022. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Legalább kiderült milyenek valojában.
2022. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!