Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatta meg velem...

Hogy csinálhatta meg velem ezt a saját rokonomon?

Figyelt kérdés

Unokatestvérek vagyunk, fél évvel fiatalabb nálam. Emiatt szinte együtt nőttünk fel, mindig együtt voltunk a nagyszüleinknél, nyaranta együtt vittek minket tengerpartozni, ugyanabba az ovis csoportba jártunk, általános iskolásként végig padtársak voltunk. Ő volt a legjobb barátnőm és már-már a testvérem is. Péntekig.

Felhívott a barátom, hogy szeretne beszélni velem, este ha elénk jön kocsival, ki tudok-e menni? Kérdeztem, hogy miért nem jön be, egész héten nem is találkoztunk. Mondta, hogy dolga van utána, inkább menjek ki. Rossz érzésem volt alapból, de arra nem gondoltam, hogy szakít velem 1, és elmondja, hogy nyár óta kavar a hátam mögött az unokatestvéremmel 2. Vagyis állítja, hogy december végéig semmi nem történt, de mégis titokban találkozgattak már közel fél éve.


Utána felhívtam az unokatestvéremet, hogy ez mi, de kétszer nem vette fel, harmadjára kinyomta a telefont, utána el sem értem. Írtam neki facebookon, ott annyit írt vissza, hogy sajnálja, de szerinte erről nekünk nem kéne beszélgetnünk és nem tud mit mondani nekem. Azóta meg sem nézi az üzeneteimet. Tegnap írt a volt barátom, hogy összeszedte a náluk lévő cuccaimat, és hogy elhozná őket, meg akkor elvinné azokat, amik nálam vannak és az övé. Nem közvetlen a ház előtt állt meg, amikor ment el, láttam, hogy az unokatesóm is ott ült mellette a kocsiban...

És az a legrosszabb, hogy ő tényleg bármilyen srácot megkaphat magának. Gyönyörű, magabiztos, felnőtt férfiak is utána fordulnak. Mindig ha unatkozik, elkezdi valakinek hülyíteni a fejét, tavaly volt olyan, hogy azért ment rá egy évfolyamtársunkra, mert zavarta, mennyire nyálasak a barátnőjével és hogy kíváncsi volt rá, kitart-e a nagy szerelem és hűség akkor is, ha bedobja magát a srácnál. Nem értem, miért kellett az én kapcsolatomat is tönkretennie. 2 éve együtt voltunk, nem éreztem, hogy lett volna bármi baj a kapcsolatunkban. És tudom, hogy kevés esély volt rá, hogy ő legyen a gyerekeim apja, a férjem, vagy bármi, de nagyon nagyon szeretem/szerettem és szerelmesek voltunk. Nem értem, miért tette ezt tönkre.

Az anyám is felhívta a nagynénémet, hogy ő mit tud, vagy mi történt, mert tényleg hozzám annyi infó jutott el, amit a barátom elmondott pénteken. A nagynéném azt mondta, hogy ő nem akar beleszólni a gyerekek dolgába és hogy kavarni se akar.


17 évesek vagyunk mind a hárman.


2022. febr. 6. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

"Hogy csinálhatta meg velem ezt a saját rokonomon?"


Úgy, hogy egy utolsó szemét, és ezen a rokonság mit sem változtat.

Akárcsak a (volt) barátod.

2022. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Mlst dühös vagy es csalodott. Ez normalis. De összességében csak megköszönheted a rokonnak hogy elvalasztott egy ilyen undorito pasitol es megszabaditott sajat magatol.


Jobb lesz neked nelkuluk..

2022. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek az előzőekkel. Másrészt, nekem már ott ellenszenves lett volna, hogy bedobja magát egy kapcsolatban levő fiúnál csak azért, mert "nyálasak", ahogyan szeretik egymást a barátnőjével.


Hiába vagytok rokonok, hiába voltatok gyerekként barátnők, tudomásul kell venned, hogy egy jellemtelen gazember az unokatesód.

A nagynénédnek csak részben van igaza. Ha a gyerekem bárkit, nem rokont csak idegent átverne így, akkor leülnék vele beszélgetni arról, hogy mi a véleményem az ilyen emberekről. És őszintén szólva nagyon kellemetlenül érezném magam, hogy ilyen jellemtelen embert sikerült nevelnem.

2022. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasidat bárki el tudja vinni, akkor azért a pasiért nem kár. Ha nem ez a csaj vitte volna, elviszi más. Nem a te embered volt, sebaj, lesz másik. Gerinctelen sz.r, aki még hónapokig hazudozik neked és átver. Ezért a szemétért egy percig se érdemes bánkódni. Nem munkál benned legalább egy kis düh? A kis luvnyával meg ne békülj ki, mert ha megtette veled ezt egyszer, megteszi máskor is.
2022. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!