Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodban mindenkinek...

A családodban mindenkinek saját törülközője van?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy kérdésnél, hogy nem mindenhol van igy, van ahol mindenki azt használja amelyik éppen száraz.Ez mennyire gyakori?
2022. márc. 1. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg közös vízben nem fürdenek?
2022. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
81%

Már a gondolattól is kirázott a hideg, hogy egymás törölközőjét használjuk. Lévén hogy minden részedet beletörlöd, ez nem csak gusztustalan, de nem is higiénikus. Így aztán egy esetleg fertőzés könnyűszerrel körbejárhat a családban...

Szóval természetesen mindenki a sajátját használja. Nálunk is megvan, hogy melyik törölköző kié, nem egyformák, így nincs esély arra se, hogy nem emlékszünk, ki hova terítette a sajátját és véletlenül a másikét használja.

A kéztörlő nálunk is közös, bár több darab van kitéve egyszerre.

2022. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen van saját. Mivel mind fehér (fertőtlenítőszer miatt) és 3 gyerekünk van, így mindenkinek más-más színű csipesz van a törölközőjén, hogy ne keverjük össze. Bidénél mindenki kivesz egy újat , amit használat után kidob a szennyesbe. A kéztörlő közös, de naponta cserélem tisztára. Konyharuhák is naponta vannak cserélve.
2022. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen mindenkinek van saját törülközője!
2022. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
58%
mi a baj a 23 válaszával ? miért lett le pontozva ?
2022. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
29%
Nektek van törölközőtök?
2022. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim válasza:
69%

25-ös ezt én sem igazán értem

20-as vagyok ui.:a kéztörlő nálunk is közös, de minig 2 van kirakva.

2022. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
82%

Mit értünk saját törölköző alatt?


Nyilván nem ugyanabba törölközöm, mint amibe az előttem fürdő. De a tiszta törölközők nincsenek nevesítve, elveszem a legfelsőt.


De olyan is megesett, hogy 3 ugyanolyan törölközőnk volt és nem tudtuk ki melyiket használta előtte, abból sem csináltunk tragédiát.

2022. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
64%

Még gyerekként is volt saját.

Most is. Ágyneműcserénél szoktam a fürdőlepedőket is mosni, és cserélni. Megszokott azonos helyre van tarítve. Színe szerint is megvan melyik kié. De van hogy úgy kerül ki, hogy egyik fehér, másik kifakult :)

Előfordult hogy a férjem az enyimét fogta. ;)

Én kerestem másikat...

Max ajjor lenne az hogy 1 törölközőt használunk, ha " vendégségbe vagyunk 1 napot ". Mert másnap kimossa ( lányom ).

2022. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk ez a "mindened beletörlöd" téma is túl van tolva, a saját törölközőmbe is bele törlöm magam alul, aztán másnap a fene se tudja melyik fele volt az... :D
2022. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!