Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is igaz, hogy?

Szerinted is igaz, hogy?

Figyelt kérdés

...akinek van diplomája, az nem áll le egy szakmunkással? Mármint nem házasodna vele, mert alacsonyabb rétegből jött?

(nem az én véleményem, ezt megkaptam régen másoktól)


2010. szept. 10. 20:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos olyan világban élünk,ahol annak lesz magasabb iskolája,akinek jól állnak a szülei anyagilag és tudják támogatni a gyereküket. Én rossz körülmények között nevelkedtem,s bár az általános iskolai tanulmányaimat egészen jól végeztem el,középiskolába már úgy kellett járnom,hogy anyukám nem tudta kifizetni a könyveimet még az első félév végéig sem,ezt cikinek tartottam és inkább nem jártam iskolába,ellógtam,mert cikiztek a suliban. 8 általánosom van. A páromnak meg ott sorakozik 8 db bizonyítványa a szekrényben,mégis azt mondogatja nekem,hogy én okosabb vagyok nála.
2010. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezzel az utolsóval nem értek egyet. Nem kell milliókat költeni egy egyetemre, ott van az államilag finanszírozott képzés, lehet arra is jelentkezni és az albérletnek vagy a kollégiumnak sincs olyan húzós ára. A szociális támogatás és a tanulmányi ösztöndíj bőven kifutja, márpedig akinek ilyenek a körülményei biztosan kap szoc.támot.
2010. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Kétdiplomás nő vagyok, több nyelven beszélek. A férjem ugyan nem szakmunkás, de nincs diplomája, hanem érettségizett. Még jogsija sem volt, a házasságunk alatt csinálta meg. Ez engem különösebben nem érdekelt, mivel beleszerettem és szeretem ma is. Köztünk az anyagiak sem voltak egyensúlyban, én egy jóval jómódúbb családból származom, de ez sem volt téma. Most várjuk a második gyermekünket, boldogok vagyunk, és a férjem csodás férj és nagyszerű apa. Mellesleg idén távoktatáson elkezdi a fősulit, időközben a munkája miatt fontos lett neki. Büszke vagyok rá, hogy belevág és támogatom, hogy sikerüljön neki.
2010. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

22:26!

Jó neked,hogy Te nem olyan körülmények között nevelkedél,hogy karácsonykor száraz kenyérsarkot rágcsáltál csalamádéval,mert csak az volt otthon. Én azt ettem. Mellesleg lakásunk sem volt,ahonnan kipihenten járhattam volna tanulni. Barátoknál húztuk meg magunkat,lakásról lakásra járva,ruha stb nélkül,szóval neked se lett volna kedved suliba járni.

2010. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Vagyis 22:30! 22:26 az én voltam.
2010. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%
Elhiszem, hogy rossz volt, sajnálom is, de akkor ne mondd, hogy csak a pénzesek járhatnak egyetemre, és csak ők tanulhatnak, mert ez így nem igaz.
2010. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Egy papír megléte, vagy hiánya nem jelenti azt, hogy az illetőnek van-e tartása, és művelt-e, vagy sem.

Az embernek sose a végzettségét nézd, hanem a stílusát, azt, ahogyan megnyilvánul az emberek között. Milliószor többet elárul ez, mint bármilyen iskolai papír.

2010. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy hülyeség, bár biztos van akinek ez számít...de az egy idióta.
2010. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!