Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is igaz, hogy?

Szerinted is igaz, hogy?

Figyelt kérdés

...akinek van diplomája, az nem áll le egy szakmunkással? Mármint nem házasodna vele, mert alacsonyabb rétegből jött?

(nem az én véleményem, ezt megkaptam régen másoktól)


2010. szept. 10. 20:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Imerek ellenpéldákat a környezetemből.

Inkább azok szoktak szétmenni, akik összejönnek szakmunkás-szakmunkásként, aztán az egyikük elkezd tanulni felnőtt fejjel, más körökbe kerül és "ottragad."

Akik eleve más suliszintet végezve ismerik meg egymást, azoknál már mások a konfliktusforrások.

2010. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy nem biztos,hogy egy diplomás annyira okos és széles látókörű,nagyon sokan veszik a diplomájukat és szintén sokan "kis*ggelik",mert van idejük rá.
2010. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van diplomám, a férjemnek szakmunkása van.

De intelligensebb, mint sok dupladiplomás. Nem ezen múlik.

Egyszerűen csak ilyen környezetben nőtt fel, a szülei anno ezt erőltették neki. Az én szüleim a diplomát erőltették. De észben ugyanott vagyunk, nem tartom magamat többre a férjemnél, hiába van több iskolám.

Egyébként mindketten irodai alkalmazottak vagyunk.

2010. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
nekem sincs diplomám,csak szakmunkás képző. akkor csak szakmunkás képző végzettségű barátnőt keressek magamnak? á ez akkora hülyeség h mindjárt le esek a székről.
2010. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

"Ha hülye akkor biztos. Meg ha idióta sznob."


Ezzel 100%baN egyetértek.

2010. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
én sem értem, hogy ez a kommentelő miért kapott lepontozást, meg aki utána írt.
2010. szept. 10. 21:04
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Szerintem ez fizetéstől és intelligenciától függ, nem papíroktól. Egyértelmű, hogy valaki, aki nagyon okos nem érezné jól magát egy olyannal, aki sokkal kevésbé agyasabb nála (de ismétlem, ez nem függ papírtól). A fizetés pedig sajnos igaz, mert örökké azon menne a cirkusz, hogy ki keres többet és tényleg ez szinte csak konfliktust szül, így azt mondom meg is tudom érteni.
2010. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
ezzel a pontozósdi rendszerrel az a baj,hogy bárki bejöhet és pontozhat össze-vissza is ha akar,még ha el sem olvasta a kérdést vagy a válaszokat...Nekem volt már 90%-os hozzászólásom és volt hogy 51%,most épp 68% állok,bár mindíg igyekezek segíteni vagy leírni a véleményem,én magam viszont nem szoktam pontozni,mert szerintem mindenki másképp lát dolgokat,vagy másképp él meg bizonyos helyzeteket. Ja és bocs az offért! :)
2010. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a 20:45-ös 69%-os írásában is van igazság.
2010. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
48%
Sztem a kapcsolat ket ember kozott nem iskola, hanem szemelyiseg kerdese. Mikor megismerkedik ket ember vagy van koztuk vmi, v nincs. Nem azzal kezdodik, h neked van iskolad? nincs, aaaa, akkor hiaba vagyok oda-vissza erted, nem illunk ossze... Ha padig vki azert szakit vkivel, m kevesebb az iskolaja, akkor bunko, es jo, h megszabadul tole.. Velemenyem es tapasztalatom szerint az igazi kapcsolatnak / szerelemnek nem akadaly semmilyen kulonbozoseg... :)
2010. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!