Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leállítani?

Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy kérdés hogy az ex feleseg újra férjhez ment és nem szolt neki. Ebből kiindúlva teszem fel a történetem és tanácsot szeretnék kérni.

Én a másik fél vagyok tehát a nő. Közös pénzből ( mindketten dolgoztunk ugyanannyit tettünk bele) vettünk egy házat, majd született egy gyermekünk és kezdődtek a gondok, irányítani kezdett minden lépésemről tudni akart, mikor, kivel, hol beszélek,találkozok stb. Én ezt megunva választás elé állítottam hogy vagy változtat magán és ezeket befejezi vagy ő jobbra én ballra. Felháborodott hogy mi az hogy én megmondom mit csináljon. Erre kiadtam az útját. Házat eladtuk úgy volt ha már közösen spóroltuk össze akkor felezünk erre nem, azt mondta enyém a gyerek övé a pénz és eltűnt.

Úgy gondoltam hogy jó, de akkor hadjon békén. Nem így lett. Gyermekelhelyezés megvolt, gyerektartást is fizeti és tartja a gyerekkel a kapcsolatot.

Ám ami zavaró az hogy évekkel ezelött mentünk szét de a mai napig azt hallgatom hogy én kidobtam, k*va vagyok, hogy én nem lehetek senkivel. A gyereknek is beszél ezt azt pl.: anyád nem viheti haza a kanjait, a mocskos csöveseket, anyád csak sz*ni tud meg b*ni. Többszőr mondtam neki hogy bizonyítsa be hogy ilyen vagyok, erre az a válasz hogy nem kell, ő tudja. Holott soha még csak feltételezést sem adtam rá. És hasonló szép szavakat egy 6 éves gyereknek, telefonon keresztül.

Addig eljutottam hogy ignorálom már nem érdekel nem is beszélek vele, de akkor is azt csinálaj, mindenhol lejárat a gyereknek szid , rendőrség semmit nem tud tenni, nincs bizonyítékom.

Állandóan az én életemmel van elfoglalva, mikor hol vagyok és mit csinálok. Ő külföldön dolgozik ritkán jár haza de mégis tudja hogy mikor milyen szinü a körmöm pl. A gyereknek szokta mondani hogy "anyád már megint k*válkodik tudom ám hogy piros a körme"

Hogy lehetne leállítani, ne nevelje ellenem a gyereket ne beszéljen így rólam, mert alaptalan? Eggyáltalán hogy fordul meg a fejében olyan dolgokkal vádolni ami nem igaz és ráadásul hangot is addni neki, és terjeszteni?

Hogy tudnám megvédeni magam a hamis vádaktól?


2022. jan. 27. 16:25
1 2 3
 21/22 Thispain ***** válasza:
69%

#9 Vedd fel az engedélye nélkül, és ne szólj neki!

Ő is engedély nélkül rágalmaz.

Aki téged nem tisztel, az nem érdemel tiszteletet, és még azt sem, hogy betartsd vele szemben a törvényt.

2022. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó az a baj hogy bíróság előtt semmít nem ér egy ilyen hangfelvétel

Sőt ahogy sokan mondják meg a kérdező ütheti meg a bokáját

Ezért kel szakember hivatásos magán nyomozó

Ami borsos de megéri

Mi is annó lefotóztuk az autót és a nyomozót

A mi ismeretségünk széles skálán mozog de magunk sokra nem mentünk volna vele

Az ismeretségen keresztül tudtunk meg többet

A magyar jogban ezt hívják zaklatásnak!

Csak ha ezekkel a dolgokkal bírósághoz fordulsz igen vaskos összeget fizetsz

De megéri az ember nyugalma mindennél többet ér

Undorító mikor az exek nem tudnák leszakadni!

Bármi oknál fogva!

Miből gondolja egy ember legyen bármely nemű hogy ezt megteheti az ex párjával.

Mégis rengeteg ilyen eset van.

2022. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!