Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leállítani az...

Hogy lehet leállítani az ilyen anyát?

Figyelt kérdés
Szüleim voltak külföldön, hívtak engem is, de én úgy döntöttem, hogy itthon maradok a barátommal, egyik az hogy nélküle nem volt kedvem menni, másik az, hogy már nem igazán szoktam a szüleimmel járni, mikor kicsi voltam sokat jártam velük, de már felnőttem. Édesanyám meg a barátnője (aki nem volt velük, csak gazdag és azt hiszi mindenkinek van pénze utazni) akkora nagy ügyet csapott ebből, hogy én nem mentem velük, hogy csak néztem, anyum barátnője elkezdte, hogy kezdjek el járni külföldre és majd akkor biztos a barátom is jönni fog, meg hogy ő biztos ilyen begyepesedett, na miután a barátnője elment, elkezdte ugyanezeket anyum, hogy a barátnőjének milyen igaza van menjek velük máskor és akkor a barátom jönni fog. Miközben nem értik meg, hogy nem azért nem akar menni, mert nincs kedve hanem mert nincs rá pénze, ugyanis másra kell gyűjteni. Folyamatosan én vagyok csesztetve, miközben eljárunk ide oda, csak épp külföld nem jöhet most szóba.
2019. márc. 20. 10:49
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Elmondani a szokásos vagy annál komolyabb stílusban:

1. Kiskoromban szerettem veletek utazi, de felnőttem, és a fókusz már ilyen szempontból a barátomon van.

2. Szeretnék menni, de a barátom nélkül nincs hangulatom menni.

3. A barátom fizetése klassz, de erre és erre gyűjt, ami miatt nem tud az ilyen útakra is félretenni.

4. Ez egy nagyon klassz cél, és tetszik, hogy képes a céljait felmérni, és azokért tenni, ami nagyon HATÁROZOTT és STABIL és HOSSZÚ TÁVRA TERVEZ, és emiatt FÉRFIAS.

5. Én nem tudom fizetni, tőletek pedig nem fogadNÁNK el.

Fentiek miatt sajnos nem tudok menni.

2019. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ha ezt minden hülye kérdésükre elmantrázod, akkor:

1. Előbb utóbb csak feladják.

2. Kiderül, hogy a FÉRFIVAL te hosszabb távon tervezel.

3. HA szétmentek, akor lehet, hogy ezzel az elköteleződéssel frocliznak majd. Az legyen az ő bajuk, mert ha nem vagy csélcsap, akkor nyilván hosszabb távra tervezel.

2019. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!. Egyébként azt már mondtam, hogy mire gyűjt és hogy emiatt nem tud pénzt költeni ilyen olyan utakra, akkor úgy tűnt, hogy meg is értette anyum, de ezek szerint mégsem. Hosszú távra tervezem vele a kapcsolatot, már megvan, hogy mikor fogunk építkezni, mikor lesz a házasság és a gyerekek.

Viszont hiába vannak meg ezek a célok, anyukám nem büszke rám, leendő anyósom mindig mondja, hogy mennyire örül, hogy ilyen rendes barátnője van a fiának és, hogy mennyire illünk egymáshoz. Anyum nekem soha nem mond ilyet.

2019. márc. 20. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád barátnőjének kellene ugyanezeket elmondani, úgy látom, itt ő a nagy kaki kavaró szakmunkás.
2019. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk eléggé kiábrándító így első olvasatra ez a fiú, nem csoda anyukája örül, hogy talált magának valakit, bárkit, akárkit. És érthető a te szüleid, meg nem örülnek.


A másik, attól, hogy felnőtt vagy, miért ne mehetnél anyukáddal kirándulni, akár külföldre is? Úgy írtad, mintha ez valami égbe kiáltó elképzelés lenne, nagyon sokan járnak felnőttként szüleikkel nyaralni, kirándulni.

2019. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi a kiábránditó egy olyan emberben, aki ahelyett hogy elutazgatná a pénzét (amiből nincs neki sok), gyűjt valamilyen célra?
2019. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Miért lenne kiábrándító?
2019. márc. 20. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért, miért... Azért, hogy valamit beugathasson... Erről szól a gyakori, valamilyen módon mindig seggbe kell rúgni azt, aki kérdez. (Idegesítő, de sajnos ez itt menő...)
2019. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!