Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leállítani?

Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy kérdés hogy az ex feleseg újra férjhez ment és nem szolt neki. Ebből kiindúlva teszem fel a történetem és tanácsot szeretnék kérni.

Én a másik fél vagyok tehát a nő. Közös pénzből ( mindketten dolgoztunk ugyanannyit tettünk bele) vettünk egy házat, majd született egy gyermekünk és kezdődtek a gondok, irányítani kezdett minden lépésemről tudni akart, mikor, kivel, hol beszélek,találkozok stb. Én ezt megunva választás elé állítottam hogy vagy változtat magán és ezeket befejezi vagy ő jobbra én ballra. Felháborodott hogy mi az hogy én megmondom mit csináljon. Erre kiadtam az útját. Házat eladtuk úgy volt ha már közösen spóroltuk össze akkor felezünk erre nem, azt mondta enyém a gyerek övé a pénz és eltűnt.

Úgy gondoltam hogy jó, de akkor hadjon békén. Nem így lett. Gyermekelhelyezés megvolt, gyerektartást is fizeti és tartja a gyerekkel a kapcsolatot.

Ám ami zavaró az hogy évekkel ezelött mentünk szét de a mai napig azt hallgatom hogy én kidobtam, k*va vagyok, hogy én nem lehetek senkivel. A gyereknek is beszél ezt azt pl.: anyád nem viheti haza a kanjait, a mocskos csöveseket, anyád csak sz*ni tud meg b*ni. Többszőr mondtam neki hogy bizonyítsa be hogy ilyen vagyok, erre az a válasz hogy nem kell, ő tudja. Holott soha még csak feltételezést sem adtam rá. És hasonló szép szavakat egy 6 éves gyereknek, telefonon keresztül.

Addig eljutottam hogy ignorálom már nem érdekel nem is beszélek vele, de akkor is azt csinálaj, mindenhol lejárat a gyereknek szid , rendőrség semmit nem tud tenni, nincs bizonyítékom.

Állandóan az én életemmel van elfoglalva, mikor hol vagyok és mit csinálok. Ő külföldön dolgozik ritkán jár haza de mégis tudja hogy mikor milyen szinü a körmöm pl. A gyereknek szokta mondani hogy "anyád már megint k*válkodik tudom ám hogy piros a körme"

Hogy lehetne leállítani, ne nevelje ellenem a gyereket ne beszéljen így rólam, mert alaptalan? Eggyáltalán hogy fordul meg a fejében olyan dolgokkal vádolni ami nem igaz és ráadásul hangot is addni neki, és terjeszteni?

Hogy tudnám megvédeni magam a hamis vádaktól?


2022. jan. 27. 16:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...ez a magyar iGAZSÁG szolgáltatás. Ha bizonyítékot merészelsz szerezni, egyből te vagy a bűnös, sőt még nagyobb bűnös, mit a sz.rházi, akiről szerzed.
2022. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Bevonnam a gyamugyet! Egy pszichologus beszelgessen el a gyerekkel! Majd ott megallapitjak, hogy milyen hatassal van a fereg exed a gyerekre es onnantol kezdve csak felugyelet alatt tud majd vele talalkozni!
2022. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a felügyelettel, hogy lehet megölné a kérdezőt, vagy pedig a gyereket is. Ez egy potenciális családírtó. Szerintem el kell venni tőle a láthatást is. Távoltartási stb. A gyereket még egy 3. fél bevonásával sem bíznám rá.
2022. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj meg, de ha nem kamu, akkor hülye vagy.

1) vagyonmegosztás miért nem volt a bíróságon, ha volt, akkor hogy lépett meg a ház rád eső részével?

2) hangfelvétel/video, zaklatásért feljelented

2022. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal kezdeném, hogy lopásért feljelentést tennék, majd mellé csatolnám zaklatást is. Aztán a sitten pofázzon!
2022. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14-es válaszoló, igen hülye vagyok és voltam akkor. Nem voltunk házasok így nincs vagyonmegosztás sem. Én voltam a tulaj, ő a haszonélvező. Egy kis faluban vettünk egy pici családi házat,a mai viszonylatban szinte fillérekért, és annyiért is adtuk tovább hogy ne kelljen vele foglalkozni, az ő számlájára ment, majd leveszi a felét és oda adja, ez utóbbi már nem történt meg. Tényleg nem kell nagy összegre gondolni. Én úgy gondoltam ez csak pénz, nekem a gyerekem és a saját nyugalmam fontosabb mint hogy azon veszekedjek.

Zaklatásért hiába jelentem fel kap egy ejnye-bejnyét és magamra haragítom.

De a gyámügyet lehet bevonom és talán tudnak tenni valamit, szomorú de amíg vér nem folyik addig nem fogják eltiltani sem

2022. jan. 27. 20:32
 17/22 A kérdező kommentje:
Ez az egész lassan 6 éve tart,2 hónapos volt a fiam a házeladásnál. Azóta volt minden féle fenyegetőzés, zsarolás az utóbbi 1 évbe már "csak" zaklatás, és a gyereknek elhord mindennek. Úgy érzem sosem unja meg.
2022. jan. 27. 20:55
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, telefont kinyomni, üzenetet enm ovlasni stb.
2022. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Én meg inkább elkezdeném a picit pszichológushoz hordani. Neki el tudod mondani mi a probléma, segítsen, te nem tudod, hogy kommunikáld az apja viselkedését. Aztán ha nagyon nem marad a val.gán apuka, már ezzel is tudsz bírósághoz fordulni.
2022. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

Nézd ez rágalmazás kategória

Sajnos pénzedbe kerül de megéri Magánnyomozó aki majd minden szavazat alá tudja támasztani bizonyítékokkal

Lehet hogy még a gyerekektől is sikerül eltíltatni a viselkedése végett

Aberált ember az ilyen

Szerintem ő is felfogadhatott valakít aki figyel téged

Nálunk is hasonló a sztori ott még tíz év után áll bál a párom exe mindent elvett tőle de semmi nem elêg a több mint harminc éves gyerekeire hívatkozva és arra hogy egyedűl maradt szeretné még tovább pupolni egy beteg embert gyakorlatilag én tartom el magunkat csak a kabzsíság nagy úr semmi nem elég!Nem kell így leélned az életedet!

2022. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!